به مناسبت سالروز تاسیس بنیاد شهید، جشن ایثار در دانشگاه یزد برگزار شد

۲۱ اسفند ۱۳۹۵ | ۱۳:۳۹ کد : ۲۹۸۳۲ دستاوردهای دانشگاه ها
تعداد بازدید:۶۰۴
به مناسبت سالروز تاسیس بنیاد شهید و به منظور تجلیل از دانشجویان برتر شاهد و ایثارگر دانشگاه یزد، مراسمی با عنوان جشن ایثار در دانشگاه یزد برگزار شد.
به مناسبت سالروز تاسیس بنیاد شهید، جشن ایثار در دانشگاه یزد برگزار شد

به گزارش روابط عمومی وزارت علوم، در این نشست دکتر محمدعلی سلمانی مروست مسئول ستاد شاهد و ایثارگر دانشگاه یزد ضمن گرامیداشت سالروز تاسیس بنیاد شهید گفت: این مراسم از سوی ستاد شاهد کانون ایثار و با همکاری بنیاد شهید و معاونت دانشجویی دانشگاه یزد برگزار شده است.

وی با اشاره به تجلیل از دانشجویان شاهد و ایثارگر دانشگاه گفت: در این مراسم از ۴۴ دانشجوی برتر شاهد و ایثارگر در زمینه‌های علمی، پژوهشی و ممتاز تجلیل می‌شود.

در ادامه این نشست احمد ابراهیمی رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران استان یزد با تبریک ۲۲ اسفند سالروز تاسیس بنیاد شهید گفت: از سال ۱۳۸۳ روز تاسیس بنیاد شهید به نام روز شهید و ایثارگر نامگذاری شده است.

وی تصریح کرد: خوشبختانه ۱۳ نفر از دانشجوبان جامعه ایثارگری استان یزد جزو نخبگان هستند و شما نیز می‌توانید با تلاش زیاد به آنها بپیوندید.

مسعود حسن آبادی دانشجوی نابینای کارشناسی ارشد رشته حقوق از دانشگاه تهران که حافظ کل قرآن کریم است نیز در این مراسم به ارائه عوامل موفقیت خود پرداخت و توکل برخدا، دعای پدر و مادر و تلاش و پشتکار را از جمله این عوامل دانست.