ادای احترام مسئولان دانشگاه پیام نور کشوربه شهدای بندرعباس و غبار رویی گلزار شهدا

۲۰ اسفند ۱۳۹۵ | ۰۱:۱۱ کد : ۲۹۸۱۱ دستاوردهای دانشگاه ها
تعداد بازدید:۱۵۳۳
دکتر علی اصغر رستمی ابوسعیدی ، رئیس دانشگاه پیام نور کشور ، به همراه معاونان و مشاوران این دانشگاه و مسئولان دانشگاه پیام نور هرمزگان با حضوردر گلزار شهدای بندرعباس با اهدای تاج گل و قرائت فاتحه از مقام شامخ شهدا تجلیل کرده و همچنین با خانواده شهید فرخی نژاد دیدار و گفتگو کردند.
ادای احترام مسئولان دانشگاه پیام نور کشوربه شهدای بندرعباس و غبار رویی گلزار شهدا

به گزارش روابط عمومی وزارت علوم، در این مراسم دکتر رستمی ابوسعیدی، با گرامیداشت یاد و خاطره شهدای بزرگوار گفت: دلاوری ها و رشادت های سردار قاسم سلیمانی مایه افتخار همه ماست.

وی افزود: در طول دوران هشت سال دفاع مقدس شهدای بسیاری را تقدیم انقلاب کردیم و ان شاءالله بتوانیم در مسیری که شهدا رفتتد گام برداریم و دنباله رو آنها باشیم.

دکتر عبدالکریم قائدی، سرپرست دانشگاه پیام نور استان هرمزگان با اشاره به قسمتی از خاطرات خود با شهید فرخی نژاد گفت: رفاقت شهید از مهمترین و بزرگترین هنرهای او بود و زمانی که در اثر تصادف تصمیم داشتم به بندرعباس برگردم اصرار داشت از اهواز به شیراز من را همراهی کند.

وی ادامه داد: در شلمچه دریای وسیع، کانال ها را نشانم داد و گفت از اینجا به دشمن حمله می کنیم بلافاصله گفتم این امکان ندارد اما با اطمینان گفت حمله می کنیم و آن لحظه من نیستم و در طول مسیر به شیراز باز این ماجرا و ماجراهای دیگر از جمله رد شدن از سیم های خاردار را تعریف می کرد.