سرپرست دانشگاه پیام نور استان هرمزگان : این دانشگاه به عنوان یک دانشگاه کارآفرین ، گام های اساسی را در ارتقای سطح علمی استان هرمزگان و کشور برداشته است

۲۰ اسفند ۱۳۹۵ | ۰۰:۴۳ کد : ۲۹۸۱۰ دستاوردهای دانشگاه ها
تعداد بازدید:۶۹۱
دکتر عبدالکریم قایدی سرپرست دانشگاه پیام نور استان هرمزگان در نشست هم اندیشی باحضور دکتر علی اصغر رستمی ابوسعیدی، رئیس دانشگاه پیام نور کشور ، معاونان و اعضای هیئت علمی این دانشگاه گفت : دانشگاه پیام نور استان هرمزگان با بیش از ۲۸۰ رشته محل در مقاطع کارشناسی ، کارشناسی ارشد و دکترای تخصصی توانسته است خیل عظیمی از مشتاقان تحصیل را جذب کند .
سرپرست دانشگاه پیام نور استان هرمزگان : این دانشگاه به عنوان یک دانشگاه کارآفرین ، گام های اساسی را در ارتقای سطح علمی استان هرمزگان و کشور برداشته است

به گزارش روابط عمومی وزارت علوم، در این نشست سرپرست دانشگاه پیام نور استان هرمزگان اظهار داشت: این دانشگاه به عنوان یک دانشگاه کارآفرین و الکترونیک گام های اساسی را در ارتقای سطح علمی استان هرمزگان و کشور برداشته است.

وی همچنین به دکتر رستمی ابوسعیدی رئیس دانشگاه پیام نورکشور قول مساعد داد که اگر بودجه بیشتری به استان هرمزگان اختصاص داده شود، این استان آمادگی دارد آن را در بخش های مختلف جذب کند.

سرپرست دانشگاه پیام نور هرمزگان در ادامه با بیان اینکه دراین استان با کمبود اعضای هیئت علمی مواجه هستیم، گفت: ریاست محترم دانشگاه پیام نور کشور نیز در خصوص تبدیل وضعیت اعضای هیئت علمی قول مساعد دادند که این مهم هر چه سریع تر انجام شود.

دکتر قایدی در پایان گفت: سهم تحصیلات تکمیلی در استان هرمزگان بسیار کم است و به ازای هر رشته تحصیلات تکمیلی بایستی ۲ عضو هیئت علمی رسمی در دانشگاه داشته باشیم و امیدوارم با توسعه امکانات این دانشگاه در آینده نزدیک شاهد تاسیس رشته های تحصیلات تکمیلی در دانشگاه پیام نور هرمزگان باشیم.