بازدید رئیس صندوق رفاه دانشجویان از دانشگاه هرمزگان

۱۸ اسفند ۱۳۹۵ | ۲۰:۴۴ کد : ۲۹۸۰۲ اخبار ستادی
تعداد بازدید:۱۳۵۳
رئیس صندوق رفاه دانشجویان از سلف سرویس در حال ساخت، خوابگاه های دخترانه¬ فاطمیه و پسرانه¬ پردیس ۱ و ۲ و امکانات رفاهی دانشگاه هرمزگان بازدید کرد.
بازدید رئیس صندوق رفاه دانشجویان از دانشگاه هرمزگان

به گزارش روابط عمومی وزارت علوم، مهندس ذوالفقار یزدان مهر با حضور در دانشگاه هرمزگان ضمن بازدید و بررسی وضعیت خوابگاه ها و امکانات رفاهی این دانشگاه با رئیس و اعضای هیئت رئیسه این دانشگاه دیدار و گفتگو کرد.

رئیس صندوق رفاه دانشجویان گفت: با حمایت های صندوق رفاه دانشجویان از دانشگاه هرمزگان، خوابگاه سطح ۵ این دانشگاه به سطح ۳ ارتقا یافته است.

وی افزود: با برنامه ریزی های انجام شده وکمک صندوق رفاه دانشجویان، سلف سرویس در حال ساخت این دانشگاه در آینده ای نزدیک به بهره برداری می رسد.

رئیس صندوق رفاه دانشجویان در ادامه گفت: امسال برنامه تجهیز اتاق سلامت و تندرستی در خوابگاه های دانشجویی در دستور کار صندوق رفاه دانشجویان قرار گرفته و در این راستا، تجهیز ۲ اتاق سلامت در خوابگاه های دانشگاه هرمزگان نیز ظرف یک هفته آینده انجام می شود.

مهندس یزدان مهر با اشاره به لزوم تقویت زیر ساخت های دانشگاه هرمزگان افزود: این دانشگاه در زمینه ارتقای پهنای باند و شبکه اینترنتی نیاز به مساعدت دارد که صندوق رفاه دانشجویان در این زمینه نیز برنامه دارد.

براساس این گزارش رئیس صندوق رفاه دانشجویان در نشستی با شورای صنفی دانشگاه هرمزگان، مسائل و مشکلات صنفی آنان را بررسی کرد.

گفتنی است بازدید رئیس صندوق رفاه دانشجویان در راستای تحقق وعده های وزیر علوم، تحقیقات و فناوری درجریان بازدید اخیر وی از دانشگاه هرمزگان صورت گرفت.