دیدار حامی آموزش عالی استان خراسان جنوبی با رئیس دانشگاه بیرجند

۱۸ اسفند ۱۳۹۵ | ۱۵:۵۹ کد : ۲۹۷۹۶ دستاوردهای دانشگاه ها
تعداد بازدید:۹۳۲
علی اکبر فلاحی کارآفرین نمونه و از حامیان آموزش عالی استان خراسان جنوبی با دکتر خلیل خلیلی رئیس دانشگاه بیرجند دیدار و گفت‌وگو کرد.
دیدار حامی آموزش عالی استان خراسان جنوبی با رئیس دانشگاه بیرجند

به گزارش روابط عمومی وزارت علوم، در این دیدار دکتر خلیلی با تقدیر از نیت و کار خیر حامیان آموزش عالی اظهار داشت: بنای مورد حمایت آقای فلاحی در دانشگاه بیرجند اولین ساختمانی است که ویژگی کاربری فنی و آزمایشگاهی دارد و در نوع خود در این دانشگاه الگو است.

فلاحی مؤسس و مدیر عامل مجتمع کاشی فرزاد با تأکید بر اینکه همه ما باید برای پیشرفت استان که علی‌رغم قابلیت‌های فراوان توسعه نیافته است تلاش کنیم افزود: توسعه کشور و آینده آن در گرو تلاش و نوآوری قشر دانشگاهی است.

وی متخصصان بومی را برای انجام کارهای بزرگ توانمند توصیف کرد و با تأکید بر لزوم تقویت روحیه خودباوری جوانان در راستای خودکفایی و سازندگی گفت: من به دانشگاه و نیروهای دانشگاهی اعتقاد و اعتماد کامل دارم.

در ادامه دکتر غلامرضا زمانی معاون اداری و مالی و عضو هیئت مدیره بنیاد حامیان دانشگاه بیرجند از بهره‌برداری پروژه مجتمع آزمایشگاهی مهندسی برق که با حمایت مالی علی اکبر فلاحی در دست احداث است، در خردادماه سال آینده خبر داد.

وی با سپاسگزاری از حامیان بخش آموزش عالی گفت: نگاه و دیدگاه حامیان ارزشمندتر از خود حمایت است.

گفتنی است پس از این دیدار پروژه در حال ساخت آزمایشگاه تحقیقاتی و امکانات رفاهی و ورزشی دانشگاه بیرجند مورد بازدید قرار گرفت.