برپایی نمایشگاه هنرهای تجسمی با حضور استادان دانشکدۀ هنرهای تجسمی دانشگاه سوربن پاریس در اصفهان

۱۸ اسفند ۱۳۹۵ | ۱۵:۵۸ کد : ۲۹۷۹۵ دستاوردهای دانشگاه ها
تعداد بازدید:۱۳۲۰
نمایشگاه هنر های تجسمی در رشته های نقاشی، گرافیک و عکس همزمان با حضور استادان دانشکدۀ هنرهای تجسمی دانشگاه سوربن پاریس در یکی از گالری‌های شهر اصفهان برگزار شد.
برپایی نمایشگاه هنرهای تجسمی با حضور استادان دانشکدۀ هنرهای تجسمی دانشگاه سوربن پاریس در اصفهان

به گزارش روابط عمومی وزارت علوم، این نمایشگاه با حضور ریشارکنت رئیس دانشکده هنرهای تجسمی، ژان پی یر بریکو دیو استاد دانشکده هنر و رئیس سابق دانشکده هنر های تجسمی، فادوآ بن نصر رئیس مرکز ملی تحقیقات علمی فرانسه، دکتر سهراب فتوحی رئیس انجمن دوستی ایران و فرانسه برگزار شد.

سخنرانی و نمایش آثاری از ریشارکنت رئیس دانشکده هنرهای تجسمی در سالن آمفی تاتر انجام شد و همچنین سخنرانی پروفسور بریگودیو به همراه پرسش و پاسخ با استادان و دانشجویان این دانشکده با استقبال دانشجویان مواجه شد.

همچنین در نشستی با حضور ریاست دانشگاه هنر اصفهان، پیش نویس تفاهم‌نامه‌ای به منظور ارتباطات طرفین در دستور کار قرار گرفت.

گفتنی است استفاده از بورس تحصیلی، نمایشگاه‌های هنری دوطرفه، سفرها و بازدیدهای علمی و فرهنگی، دوره‌های آموزشی کوتاه مدت و بلند مدت از جمله مفاد این تفاهم‌نامه همکاری است که در صورت تایید رئیس دانشگاه سوربن و انجام تعهدات لازم توسط انجمن دوستی ایران و فرانسه منعقد می‌شود.


( ۱ )