نشست بین‌المللی در حوزه فناوری‌های نوین با مراکز تحقیقاتی پیشرفته جهان در سازمان پژوهش‌های علمی و صنعتی ایران برگزار شد

۱۶ اسفند ۱۳۹۵ | ۱۳:۲۵ کد : ۲۹۷۱۶ دستاوردهای دانشگاه ها
تعداد بازدید:۶۵۷
نشست بین‌المللی در حوزه فناوری‌های نوین با مراکز تحقیقاتی پیشرفته جهان در محل سازمان پژوهش‌های علمی و صنعتی ایران برگزار شد.
نشست بین‌المللی در حوزه فناوری‌های نوین با مراکز تحقیقاتی پیشرفته جهان در سازمان پژوهش‌های علمی و صنعتی ایران برگزار شد

به گزارش روابط عمومی وزارت علوم، اولین نشست تخصصی بین‌المللی با حضور نمایندگانی از دانشگاه صنعتی مونیخ آلمان با موضوع Smart Health & Smart Shoes طی هفته جاری در محل سازمان پژوهش‌های علمی و صنعتی ایران و با همکاری دفتر مرکزی ارتباط با صنعت برگزار شد.

در این نشست پروفسور Veit Stefan Senner دو سخنرانی با عناوین The role of Micro-Technology and Medical Devices Technology in Smart Health ” " و “ Technology-Physiology-Psychology (The three columns of sustainable(self) management of health )” و دکتر Maximilian Muller نیز سخنرانی علمی خود با عنوان " Insole pressure sensor and diabetic patients-Emerging smart Health Technology " را ارائه کردند.

همچنین در این نشست که با حضور اعضای هیئت علمی و کارشناسان سازمان پژوهش‌های علمی و صنعتی ایران و صنایع مرتبط از جمله بیمارستان‌های پزشکی و صنایع سازنده کفش‌های طبی و هوشمند برگزار شد، شرکت‌کنندگان نقطه نظرات و دیدگاه‌های خود را در زمینه کفش‌های هوشمند و نیز سلامت هوشمند، ارائه کردند.

سپس تفاهم‌نامه همکاری بین ”پژوهشکده برق و فناوری اطلاعات سازمان پژوهش‌های علمی و صنعتی ایران” و ”مرکز تحقیقاتی توسعه پایدار در ورزش و سلامت دانشگاه صنعتی مونیخ” در زمینه‌های تحقیقاتی و پژوهشی مرتبط منعقد شد.