برترین واحدهای فناوری شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان معرفی شدند

۱۵ اسفند ۱۳۹۵ | ۱۳:۴۳ کد : ۲۹۶۶۹ دستاوردهای دانشگاه ها
تعداد بازدید:۲۱۱۷
برترین واحدهای فناوری شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان در دهمین مراسم پایان دوره مراکز رشد فناوری و تقدیر از شرکت‌های دانش‌بنیان برتر مستقر در مراکز رشد و پارک علم و فناوری شیخ بهایی معرفی شدند.
برترین واحدهای فناوری شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان معرفی شدند

به گزارش روابط عمومی وزارت علوم، در این مراسم از ۱۴ واحد فناوری برتر شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان با اهدای لوح و جوایز ویژه تقدیر شد.

درمراسم تقدیر از واحدهای فناوری برتر شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان که درمحل سالن اجتماعات سروش برگزارشد از «شرکت بهیار صنعت سپاهان» به دلیل بیشترین حجم سرمایه‌گذاری در پارک علم و فناوری شیخ‌بهایی و «شرکت ساخت تجهیزات سپاهان» به عنوان واحد تحقیق و توسعه برتر تقدیر شد.

همچنین شرکت «آریا پلیمر پیشگام» به دلیل کسب جایزه طلایی انجمن بین‌المللی پارک‌های علمی آسیا در سال ۲۰۱۶ (ASPA Award) عنوان برتر دستاوردهای بین‌المللی را به خود اختصاص داد.

شرکت‌های ارکان مهندسی بازار آراد، مقام اول و سرآمدان مدیریت علم و فناوری سلمانیان فارس و مهندسی پیشرو کنترل سپاهان به صورت مشترک مقام دوم را در میان شرکت‌های مستقر در پارک علم و فناوری شیخ‌بهایی کسب کردند.

دراین مراسم، شرکت «صدرا طرح و تجهیز اسپادانا» و «رویای سبز آسپا» در گروه شرکت‌های کمتر از یک سال استقرار در مراکز رشد واحدهای فناوری شهرک، رتبه اول و دوم را به خود اختصاص دادند.

در گروه شرکت‌های برتر بین یک تا دو سال استقرار در مراکز رشد شهرک، شرکت‌های «پیشران زمهریر آسمان»، «فرازان کاوش دیدار سپاهان» رتبه‌های اول و دوم را از آن خود کردند.

همچنین در گروه شرکت‌های برتر بیش از دو سال استقرار در مراکز رشد شهرک، شرکت‌های الماس صنعت فرنیا مقام اول، فنی و مهندسی فن‌آفرینی آلتون و صنایع نورا لایه نگار به صورت مشترک مقام دوم و مهندسی پایا سیل‌تک اسپادانا رتبه سوم را به دست آوردند.

دراین مراسم از شرکت‌های پتروشیمی مارون و پالایش نفت امام خمینی (ره) شازند به عنوان کارفرمای برتر شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان تقدیر ویژه شد.

گفتنی است از کانون طراحی و تبلیغاتی کتیبه‌کاران به عنوان همکار برتر شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان تقدیر شد و دکترجواد جعفر پیشه و مهندس احسان ایمانیان نیز به عنوان راهبران برتر شرکت‌های دانش‌بنیان شهرک معرفی شدند.

کلید واژه ها: شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان


( ۲ )