دانشجوی دانشگاه کاشان برگزیده جشنواره آموزشی و پژوهشی ایثار شد

۱۵ اسفند ۱۳۹۵ | ۱۳:۲۲ کد : ۲۹۶۵۹ دستاوردهای دانشگاه ها
تعداد بازدید:۶۱۵
مدیر امور دانشجویان شاهد و ایثارگر دانشگاه کاشان گفت: رستم منتی فرزند جانباز ۵۰ درصد دانشجوی مقطع دکترا رشته جامعه شناسی– مسائل اجتماعی ایران این دانشگاه به عنوان دانشجوی برگزیده جشنواره آموزشی و پژوهشی ایثار معرفی شد.
دانشجوی دانشگاه کاشان برگزیده جشنواره آموزشی و پژوهشی ایثار شد

به گزارش روابط عمومی وزارت علوم، محمد رضا منزوی اظهار داشت: از این دانشجوی نمونه در نخستین جشنواره آموزشی و پژوهشی ایثار که با مشارکت وزارتخانه های علوم، بهداشت و درمان، آموزش و پرورش، دانشگاه آزاد اسلامی و بنیاد شهید و امور ایثارگران برگزار شد تجلیل شد.

وی افزود: این جشنواره با اهداف، زبده پروری، افزایش انگیزه تحصیلی و تجلیل از چهره های برتر آموزش تحصیلی شاهد و ایثارگر براساس فعالیت های آموزشی، پژوهشی و فرهنگی آنان در دوره های تحصیلی برگزار شده است.

گفتنی است جشنواره آموزشی - تحصیلی جایزه ملی ایثار نیز برای نخستین‌بار در سی‌امین سالگرد طرح شاهد با سه شاخص عمده و اصلی برای انتخاب برترین‌ها توسط دستگاه‌های آموزشی عضو طرح شاهد در نظر گرفته شده و این شاخص‌های کلی عبارت‌اند از فعالیت‌های آموزشی، فعالیت‌های پژوهشی دوران تحصیل و فعالیت‌های فرهنگی دوران تحصیل است که مطابق استانداردهای دستگاه‌های آموزشی تعیین و امتیاز بندی شده است.