نشست برگزارکنندگان همایش حکیم خفری با آیت الله دکتر دژکام دردانشگاه جهرم

۱۴ اسفند ۱۳۹۵ | ۱۵:۳۸ کد : ۲۹۶۳۹ دستاوردهای دانشگاه ها
تعداد بازدید:۱۰۲۳
نشست برگزارکنندگان همایش حکیم خفری با حضور آیت الله دکتر دژکام امام جمعه شهرستان جهرم، حجت الاسلام والمسلمین دکترعباس زاده دبیرعلمی همایش، دکترنادریان رئیس دانشگاه جهرم و دیگر اعضا در دفتر امام جمعه برگزارشد.
نشست برگزارکنندگان همایش حکیم خفری با آیت الله دکتر دژکام دردانشگاه جهرم

به گزارش روابط عمومی دانشگاه جهرم: دراین جلسه حجت الاسلام والمسلمین دکترعباس زاده گزارشی از روند کارهای انجام شده ارائه کرد و بیان کرد: مراکز مختلف حمایت های خود را جهت برگزاری همایش و چاپ آثار به صورت مکتوب و دیجیتال اعلام داشته اند و از همکاری و همراهی واحد ها تقدیر و تشکر می کنم.

درادامه آیت الله دکتر دژکام ضمن تشکر و قدردانی از برگزارکنندگان نظرات و دیدگاه های خود را درمورد هرچه بهتر برگزارشدن این همایش بیان کرد.

همچنین آیت الله دکتر دژکام درخصوص این نشست تخصصی اظهار کرد: برگزاری نشست های تخصصی تحت عنوان نوآوری های حکمت شیراز در حیطه حکمت و فلسفه درحاشیه همایش بر غنای علمی همایش خواهد افزود تا در ضمن معرفی این حکیم بزرگ مشخص شود که مسیر این حکیم همچنان ادامه دارد و حکمت همچنان روند رو به رشد خود را به مدد تلاش های این حکمای بزرگ را دارد.

درپایان دکترنادریان نیز ضمن تقدیر از زحمات امام جمعه و دبیرهمایش نیز، آمادگی دانشگاه جهرم و کارکنان دانشگاه جهت هر گونه همکاری با این همایش را اعلام کرد.

گفتنی است دراین جلسه از پوستر و سایت همایش حکیم خفری رونمایی شد.

کلید واژه ها: جهرم