آیین افتتاح مرکز شتابدهی نوآوری دانشگاه شهرکرد

۰۹ اسفند ۱۳۹۵ | ۱۳:۳۸ کد : ۲۹۵۲۸ دستاوردهای دانشگاه ها
تعداد بازدید:۸۰۷
آیین افتتاح مرکز شتابدهی نوآوری دانشگاه شهرکرد باحضور نماینده ولی فقیه در استان چهارمحال و بختیاری برگزارشد.
آیین افتتاح مرکز شتابدهی نوآوری دانشگاه شهرکرد

به گزارش روابط عمومی وزارت علوم، آیین افتتاحیه مرکز شتابدهی نوآوری دانشگاه شهرکرد باحضور حجت الاسلام والمسلمین نکونام نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه شهرکرد، دکترشایان شامحمدی رئیس دانشگاه شهرکرد، حجت الاسلام سعید صفی مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری دردانشگاه شهرکرد، اعضای هیئت رئیسه دانشگاه و جمعی از دانشگاهیان برگزارشد.

دراین آیین حجت الاسلام والمسلمین نکونام طی سخنانی با آرزوی موفقیت برای ایده پردازان مرکز شتابدهی و نوآوری دانشگاه شهرکرد گفت: ما به جای دست ساز بشری باید از دستگاه خالق ایده بگیریم و آن را تبدیل به یک وسیله و امکان برای زندگی بشری کنم.

مرکز شتابدهی نوآوری دانشگاه شهرکرد با هدف شتابدهی ایده ها به سمت کارآفرینی و در نهایت تبدیل به شرکت دانش بنیان تشکیل شده است و عمده مخاطبان این مرکز، متخصصان و صاحبان ایده و کارآفرینان هستند.

گفتنی است تامین سرمایه نقدی اولیه، استقرار و استفاده از امکانات مرکز (اینترنت، سیستم های کامپیوتری، اتاق جلسات)، حضور مربیان و کارآفرینان برتر استانی و کشوری در مرکز جهت کمک به تیم ها، برگزاری دوره ها و کارگاه های مرتبط برای تیم ها و حضور سرمایه گذاران در پایان دوره جهت سرمایه گذاری در ایده های موفق برخی از حمایت های مهم این مرکز از ایده های دریافتی می باشد.

کلید واژه ها: شهرکرد