انتخاب دانشجوی دانشگاه هنر اسلامی تبریز به عنوان دانشجوی نمونه کشوری

۰۹ اسفند ۱۳۹۵ | ۰۹:۴۲ کد : ۲۹۵۲۱ دستاوردهای دانشگاه ها
تعداد بازدید:۷۵۸
الناز ایمانی دانشجوی مقطع دکتری رشته «معماری اسلامی» دانشگاه هنر اسلامی تبریز به عنوان نفر برگزیده دانشجویان کشور در گروه هنر و معماری انتخاب شد .
انتخاب دانشجوی دانشگاه هنر اسلامی تبریز به عنوان دانشجوی نمونه کشوری

به گزارش روابط عمومی وزارت علوم، بیست و پنجمین آئین معرفی و نکوداشت دانشجویان نمونه دانشگاه های کشور که با حضور دکتر اسحاق جهانگیری، معاون اول رئیس جمهور، دکتر محمد فرهادی وزیر علوم، دکتر محمدعلی کی نژاد عضو شورایعالی انقلاب فرهنگی و رئیس دانشگاه هنر اسلامی تبریز، دکتر سید حسن هاشمی وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و دکترفخرالدین احمدی دانش آشتیانی وزیر آموزش و پرورش و مسئولان آموزش عالی برگزار شد از «الناز ایمانی» دانشجوی مقطع دکتری دانشگاه هنر اسلامی تبریز تجلیل شد.

در لوح تقدیری که از سوی دکتر اسحاق جهانگیری به وی اعطا شده آمده است: دانشجویان برگزیدگان علمی جامعه اند و دانشجوی نمونه مظهر فاخر دانش، پژوهش، ادب و مهرورزی است و هرگاه روح او با ذهن و فکری روشن و خلاق ترکیب گردد می تواند به مبارزه با نادانی و غفلت برخیزد.

در بخش دیگری از این تقدیر نامه آمده است: بدینوسیله اهتمام وافر سرکار عالی را در کسب افتخار عنوان دانشجوی نمونه سال ۱۳۹۵ ارج نهاده و اطمینان دارم که با وجود چنین دانشجویان متعهد و با انگیزه، نیل به اهداف بلند ایران اسلامی عزیزمان حتمی خواهد شد.

گفتنی است الناز ایمانی دانشجوی مقطع دکتری رشته «معماری اسلامی» دانشگاه هنر اسلامی تبریز بوده و چاپ چندین عنوان مقاله پژوهشی در مجلات معتبر داخلی و خارجی، همکاری و مشارکت در طرح پژوهشی با عنوان «ارزیابی تاثیر فناوری های دیجیتال در ارتقای خلاقیت و آموزش» از فعالیت های ارزشمند وی در عرصه علمی است.