دانشجوی دانشگاه تبریز به عنوان دانشجوی نمونه کشوری انتخاب شد

۰۸ اسفند ۱۳۹۵ | ۱۴:۵۴ کد : ۲۹۵۱۴ دستاوردهای دانشگاه ها
تعداد بازدید:۹۷۱
مرتضی نظری هریس، دانشجوی دانشکده مهندسی برق و کامپیوتر دانشگاه تبریز به عنوان دانشجوی نمونه کشوری انتخاب شد
دانشجوی دانشگاه تبریز به عنوان دانشجوی نمونه کشوری انتخاب شد

به گزارش روابط عمومی وزارت علوم، در آیینی که در نهاد ریاست جمهوری با حضور معاون اول رئیس جمهور و وزرای علوم، تحقیقات وفناوری، بهداشت درمان و آموزش پزشکی و جمع کثیری از روسا و معاونان دانشگاه‌های کشور برگزار شد، از مرتضی نظری هریس، دانشجوی مقطع کارشناسی ارشد مهندسی برق-برنامه ریزی و مدیریت سیستم های انرژی الکتریکی به عنوان یکی از دانشجویان نمونه کشوری، تقدیر شد.

در لوح سپاسی که به امضای اسحاق جهانگیری، معاون اول رئیس جمهوری رسیده، آمده است: دانشجویان برگزیدگان جامعه اند و دانشجوی نمونه مظهر فاخر دانش، پژوهش، ادب و مهرورزی است و هر گاه روح او با ذهن و فکری روشن و خلاق ترکیب شود می تواند به مبارزه با نادانی و غفلت برخیزد و جشنواره ملی دانشجوی نمونه گامی موثر و مهم در نوسعه و شکوفایی علمی و فرهنگی جامعه علمی کشور محسوب می شود. ثمره این حرکت عظیم همراه با پشتوانه ایمان الهی، اراده ای محکم و روح خودباوری است که شکوفایی روز افزون استعدادهای بی نظیر این مرز و بوم را در عرصه های مختلف علمی جهان رقم زده است.

گفتنی است مرتضی نظری هریس، دانشجوی مقطع کارشناسی ارشد مهندسی برق- برنامه ریزی و مدیریت سیستم های انرژی الکتریکی است و از فعالیت های پژوهشی وی می توان به چاپ شش مقاله ISI ، دو مقاله علمی پژوهشی، تالیف سه فصل از سه عنوان کتاب و ارائه ده مقاله علمی در کنفرانس های ملی و بین المللی اشاره کرد. کسب عنوان دانشجوی نمونه دانشگاه تبریز در مقطع کارشناسی در سال ۱۳۹۴، دانشجوی نمونه دانشگاه تبریز در مقطع کارشناسی ارشد در سال ۱۳۹۵، منتخب جشنواره پویایی و خلاقیت علمی-پژوهشی دانشگاه تبریز در مقطع کارشناسی ارشد در سال ۱۳۹۴ و کسب عنوان پایان نامه برتر در حوزه انرژی در کنفرانس شبکه های هوشمند سال ۱۳۹۵ از دیگر افتخارات این دانشجوی دانشگاه تبریز است.