اختتامیه هفتمین جشنواره حرکت در دانشگاه شهیدچمران اهواز برگزار شد

۲۸ آذر ۱۳۹۴ | ۱۳:۱۲ کد : ۲۹۴۰ دستاوردهای دانشگاه ها
تعداد بازدید:۵۹۴
اختتامیه هفتمین جشنواره حرکت با معرفی برگزیدگان در دانشگاه شهید چمران اهواز برگزار شد.به گزارش روابط عمومی وزارت علوم، دکتر عبدالرحیم هوشمند معاون فرهنگی و اجتماعی دانشگاه شهید چمران اهواز در اختتامیه...
اختتامیه هفتمین جشنواره حرکت با معرفی برگزیدگان در دانشگاه شهید چمران اهواز برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی وزارت علوم، دکتر عبدالرحیم هوشمند معاون فرهنگی و اجتماعی دانشگاه شهید چمران اهواز در اختتامیه این جشنواره که در سالن آمفی تئاتر دانشکده علوم برگزار شد گفت: انجمن‌های علمی‌دانشجویی تنها باید محل فعالیت‌های علمی باشد.
وی با تقدیر از فعالان دانشجویی اظهارکرد: انجمن‌های علمی دانشجویی از دانشجویان علاقه‌مند به فعالیت‌های علمی تشکیل شده که وظیفه این انجمن‌ها دانش‌افزایی در دانشگاه شهید چمران اهواز است.  
معاون فرهنگی و اجتماعی دانشگاه شهید چمران اهواز با تاکید بر اینکه باید شرایط برای رشد فرهنگی و علمی دانشگاه مهیا شود گفت: شکوفایی خلاقیت دانشجویان، افزایش مشارکت و مراقبت‌های علمی و حمایت از فعالیت‌های علمی از جمله اهداف انجمن‌های علمی دانشجویی است که می‌تواند موجب رشد دانشجویان شود.
هوشمند با تأکید بر لزوم بسترسازی برای فعالیت‌های دانشجویی، گفت: وظیفه داریم بستر را برای فعالیت‌های علمی و فرهنگی دانشجویان مهیا کنیم، این انتظار وجود دارد که خود دانشجویان در فعالیت‌ها شور و نشاط دانشجویی را افزایش دهند؛ باید خودباوری را در دانشجویان ایجاد کرد. 
وی عنوان کرد: پیامد رشد علمی، رشد فرهنگی است و این خواسته ماست که انجمن‌های علمی‌دانشجویی محل فعالیت‌های علمی باشد و از این فرصت برای خودباوری استفاده شود. 
گفتنی است در اختتامیه این جشنواره از فعالان انجمن‌های علمی‌دانشجویی تقدیر و انجمن علمی‌دانشجویی دامپزشکی به‌عنوان انجمن برتر جشنواره حرکت دانشگاه شهید چمران اهواز معرفی شد.