معاون پشتیبانی و توسعه منابع دانشگاه جیرفت معرفی شد

۰۳ اسفند ۱۳۹۵ | ۱۰:۰۲ کد : ۲۹۳۵۵ دستاوردهای دانشگاه ها
تعداد بازدید:۱۶۰۵
معاون پشتیبانی و توسعه منابع دانشگاه جیرفت باحضور رئیس، اعضای هیئت علمی وکارکنان دانشگاه معرفی شد.
معاون پشتیبانی و توسعه منابع دانشگاه جیرفت معرفی شد

به گزارش روابط عمومی وزارت علوم، دکترناصر برومند رئیس دانشگاه جیرفت دراین آیین گفت: با تلاش و همت همه بخش های دانشگاه بویژه حوزه اداری، مالی و بودجه دانشگاه بودجه سال ۹۶ در بخش های مختلف ۳۰ درصد رشد داشته است.

وی با بیان این مطلب که بودجه سال جاری نیز بودجه خوبی بود، افزود: در زمینه تجهیزات نیز دولت با تمام توان خود تلاش کرده که بتواند اعتبارات خوبی برای دانشگاه ها تخصیص دهد که درهمین راستا بودجه مناسبی به دانشگاه جیرفت تعلق گرفته است.

دکتربرومند تصریح کرد: به دنبال تخصیص اعتبار برای بخش تجهیزات دانشگاه نشست های مختلفی با سایر گروه های آموزشی برگزار و تجهیزات لازم با رعایت اولویت تهیه خواهد شد.

وی با اشاره به اجرای طرح های عمرانی دردانشگاه افزود: با اجرای سیاست های دولت اعتبارات مناسبی برای اتمام طرح های عمرانی پیش بینی شده است که امیدواریم درسال آینده با تخصیص مناسب بتوانیم طرح های عمرانی دانشگاه را به سرانجام برسانیم.

دکتر برومند خاطرنشان کرد: باید از فرصت های پیش رو به نحو احسن استفاده کنیم واین مهم نیاز به برنامه ریزی و پشت کار دارد.

رئیس دانشگاه جیرفت با اشاره به رشد مضاعف دانشگاه جیرفت در همه زمینه ها خاطرنشان کرد: همه بخش های دانشگاه مانند زنجیره به هم پیوند خورده است و باید همه باهم در راستای رشد و تعالی دانشگاه از ظرفیت ها و پتانسیل استفاده کنیم.

دکتربرومند ضمن قدردانی از زحمات معاون سابق پشتیبانی و توسعه منابع دانشگاه بیان کرد: مهندس امان اله سلیمانی به عنوان معاون جدید پشتیبانی و منابع دانشگاه معرفی و امیدوارم با پشتکار و جدیتی که دارند موجب رشد و تعالی دانشگاه شوند.

حجت الاسلام شاهرخی مسئول دفتر نهادرهبری دردانشگاه جیرفت هم درادامه گفت: معاون پشتیبانی دانشگاه به عنوان پشتیبان سایر حوزه‌های دانشگاه تلاشی دوچندان باید داشته باشد و انتخاب رئیس دانشگاه بهترین انتخاب بوده است.

وی افزود: دانشگاه جیرفت به عنوان قطب تولید علم و بزرگترین مجتمع آموزش عالی جنوب استان کرمان تلاش خود را در راستای تولید علم با اولویت نیاز جامعه بیش از پیش کند.

حجت الاسلام شاهرخی ادامه داد: در راستای تحقق این مهم همه معاونت ها و حوزه های مختلف دانشگاه باید تلاش کنند و معاونت پشتیبانی و منابع انسانی وظیفه سنگین تری خواهد داشت.

مهندس امان اله سلیمانی معاون پشتیبانی وتوسعه منابع دانشگاه جیرفت هم ضمن قدردانی از حسن اعتماد رئیس دانشگاه جیرف گفت: با همه تلاش خود در راستای پیشرفت دانشگاه گام برمی دارم.

وی افزود: باید با نگاه به آینده اما با برنامه ریزی مدون حرکت کنیم و دراین راستا باید همه همکاران و اعضای هیئت علمی دانشگاه کمک کنند تا شاهد رشد و بالندگی دانشگاه باشیم.

مهندس سلیمانی خاطرنشان کرد: رشد و بالندگی دانشگاه یکی ازمهم ترین وظایف ما است لذا دراین راستا با برنامه ریزی و اجرای دقیق قانون باید حرکت کنیم.

گفتنی است دراین نشست طی حکمی از سوی رئیس دانشگاه جیرفت مهندس امان اله سلیمانی به عنوان معاون پشتیبانی و توسعه منابع دانشگاه جیرفت معرفی شد.

 

کلید واژه ها: جیرفت