واگذاری دبیرخانه کمیته های فنی ISIRI/TC ۲۲۰,۲۷۰ به دانشگاه گلستان

۰۳ اسفند ۱۳۹۵ | ۰۹:۴۹ کد : ۲۹۳۵۰ دستاوردهای دانشگاه ها
تعداد بازدید:۱۳۰۲
طی حکمی از سوی مدیرکل مطالعات تطبیقی و مشارکت در تدوین سازمان ملی استاندارد ایران، دبیرخانه کمیته های فنی ISIRI/TC ۲۲۰ با عنوان "لوله های برودتی" و ISIRI/TC ۲۷۰ با عنوان "ماشین آلات لاستیک و پلاستیک" با توجه به توانمندی ها و ظرفیت های موجود دانشگاه واگذار شد.
واگذاری دبیرخانه کمیته های  فنی ISIRI/TC ۲۲۰,۲۷۰  به دانشگاه گلستان

به گزارش روابط عمومی وزارت علوم، در جلسه ای که با حضور رئیس دانشگاه گلستان و اعضای شورای کارآفرینی برگزار شد، دکتر یغمائی ضمن تقدیر از زحمات اعضای هیئت علمی دانشکده فنی و مهندسی گرگان از تحقیقات و دستاوردهای آنان، گفت: از زمانی که دانشکده فنی و مهندسی به بدنه اصلی دانشگاه اضافه شد شاهد گسترش، رونق و علاقه مندی بیشتر جوانان استان به رشته های فنی و مهندسی شده ایم و امیدواریم که با کسب چنین موفقیت هایی ارتقای بیشتر کیفی و کمی دانشگاه را در آینده ای نزدیک شاهد باشیم.

رئیس دانشگاه گلستان در ادامه افزود: دغدغه بعدی استادان مجرب دانشکده باید عملیاتی کردن این تحقیقات باشد و در عرصه عمل نیز باید برای محققان جوان و بادانش دانشگاه و کشورمان میدان پیاده سازی و عملی کردن این تحقیقات فراهم شود.

در ابتدای این جلسه دکتر مهناز اقدسی معاون پژوهش و فناوری دانشگاه گلستان گزارشی از عملکرد ده ماهه دفتر استانداردسازی و موفقیت های این دفتر ارائه داد.

در ادامه، مراسم رونمایی و معرفی دبیران، رؤسا و نایب رئیسان دبیرخانه این کمیته ها برگزار شد.