اختتامیه دومین دوره طرح ضیافت اندیشه اساتید دانشگاه هرمزگان

۱۶ دی ۱۳۹۳ | ۱۰:۱۰ کد : ۲۹۳۳ دستاوردهای دانشگاه ها
تعداد بازدید:۵۹۰
مراسم اختتامیه دومین دوره طرح ضیافت اندیشه ویژه اساتید دانشگاه هرمزگان دراین دانشگاه برگزارشد. به گزارش روابط عمومی وزارت علوم، دراین مراسم دکترجاسم جادری استاندار هرمزگان، با تشکر از برگزارکنندگان این...
مراسم اختتامیه دومین دوره طرح ضیافت اندیشه ویژه اساتید دانشگاه هرمزگان دراین دانشگاه برگزارشد.
به گزارش روابط عمومی وزارت علوم، دراین مراسم دکترجاسم جادری استاندار هرمزگان، با تشکر از برگزارکنندگان این برنامه معنوی و تبریک به مناسبت فرا رسیدن هفته وحدت و میلاد با سعادت رسول اکرم (ص) ، گفت: علما و دانشمندان در دین اسلام دارای مقامی والا و برتر هستند  که با تفکر و اندیشه خود راه را برای پیشرفت معنوی جامعه هموار می سازند.
همچنین در این مراسم دکتر شیخی رئیس دانشگاه هرمزگان، حجت الاسلام و المسلمین تقوی مسئول دفاتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری دردانشگاه های استان هرمزگان و حجت الاسلام  والمسلمین  قاسمی مسئول نهاد رهبری دردانشگاه هرمزگان و جمعی از معاونان این دانشگاه و همچنین اساتید شرکت کننده در دوره حضور داشتند.
گفتنی است دومین دوره طرح ضیافت اندیشه ویژه اساتید دانشگاه هرمزگان باحضور اساتید و اعضای هیئت علمی دانشگاه با دو موضوع "اصول تعلیم و تربیت اسلامی" و "معرفت شناسی اسلامی" به پایان رسید و در پایان این دوره هم اندیشی از مدرسین شرکت کننده در این دوره تقدیر شد.