ازسوی پارک علم و فناوری هرمزگان، استارتاپ شهرهوشمند در بندرعباس برگزارمی شود

۳۰ بهمن ۱۳۹۵ | ۱۵:۱۵ کد : ۲۹۲۶۰ دستاوردهای دانشگاه ها
تعداد بازدید:۱۱۸۱
دکترعلیرضا نصیری معاون فناوری و پشتیبانی پارک علم و فناوری هرمزگان ازبرگزاری دو رویداد استارتاپ ویکند و ایده بازار در بندرعباس خبر داد.
ازسوی پارک علم و فناوری هرمزگان، استارتاپ شهرهوشمند در بندرعباس برگزارمی شود

به گزارش روابط عمومی وزارت علوم، دکترنصیری دراین خصوص گفت: این رویدادها طی روزهای آینده برگزارمی شود که نام نویسی برای حضور دراین رویدادها درحال انجام است.

وی بابیان اینکه برای اولین بار درهرمزگان رویداد ایده بازار ازسوی پارک علم و فناوری و اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری هرمزگان برگزارمی شود، افزود: زمان این رویداد که قرار بود ۲۸ بهمن برگزارشود به دلیل شرایط جوی استان به این هفته موکول شد که با برنامه ریزی های صورت گرفته ایده بازار گردشگری روز ۵ اسفندماه سال جاری درهتل آتیلار برگزارمی شود.

دکترنصیری همچنین به رویداد استارتاپ ویکند بندرعباس اشاره کرد و گفت: با برنامه ریزی های صورت گرفته این رویداد برای سومین بار در بندرعباس برگزارخواهد شد.

وی با بیان اینکه پیش از این دو رویداد با موضوع آزاد و خدمات شهری در سال ۹۴ برگزارشده است، ادامه داد: استارتاپ ویکند پیش رو نیز با عنوان شهر هوشمند ۱۸ تا ۲۰ اسفندماه سال جاری دربندرعباس برگزارمی شود.

دکترنصیری همچنین گفت: علاقه مندان برای شرکت دراین رویداد می توانند با مراجعه به وب سایت رویداد به آدرس innovativemag.ir نام نویسی کنند.

کلید واژه ها: پارک علم و فناوری هرمزگان