اخباری از دانشگاه صنعتی نوشیروانی بابل

۰۲ تیر ۱۳۹۴ | ۱۲:۵۸ کد : ۲۹۲۵ دستاوردهای دانشگاه ها
تعداد بازدید:۵۰۲
مرکز آموزش یادگیری الکترونیکی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها با هدف تعمیق بینش دانشگاهیان نسبت به مسائل مختلف سیاسی، مذهبی و اجتماعی راه‌اندازی شده و دانشگاهیان گرامی می‌توانند با ثبت‌نام...

مرکز آموزش یادگیری الکترونیکی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها با هدف تعمیق بینش دانشگاهیان نسبت به مسائل مختلف سیاسی، مذهبی و اجتماعی راه‌اندازی شده و دانشگاهیان گرامی می‌توانند با ثبت‌نام در این سامانه علاوه بر دریافت گواهی پایان دوره از امکانات فراهم شده مانند شرکت در مباحث و طرح سوال از استاد و یا همفکری با دیگر دانشگاهیان بهره‌مند شوند.
به گزارش روابط عمومی وزارت علوم ، نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه صنعتی نوشیروانی بابل با همکاری معاونت فرهنگی و اجتماعی دانشگاه جهت کسب فضیلت از ماه مبارک رمضان، دو دوره از آموزش‌های مجازی این مرکز را برای کارکنان و اعضای هیئت علمی دانشگاه در نظر گرفته است. عنوان دوره‌ها  شامل تفسیر سوره حجرات و تجوید و آواشناسی قرآن کریم می باشد.
 گفتنی است به شرکت‌کنندگان در این دوره‌ها از طرف دانشگاه، گواهی آموزش ضمن خدمت و اتمام دوره اعطاء خواهد شد.

انتصاب عضو هیئت علمی دانشگاه به عنوان عضو کمیته ارتقای کیفیت توان کشور
دکتر عبدالرضا شیخ الاسلامی عضو هیئت علمی دانشکده مهندسی برق و کامپیوتر دانشگاه صنعتی نوشیروانی بابل به عنوان عضو کمیته ارتقای کیفیت توان کشور (وزارت نیرو) منصوب شد.
 این کمیته در راستای کنترل، پایش و ارتقای وضعیت کیفیت توان الکتریکی کشور و به منظور بسترسازی مناسب، پشتیبانی علمی و فنی، تنظیم برنامه راهبردی و نظارت بر عملکرد شرکت های برق منطقه ای و همچنین تدوین دستورالعمل و استانداردهای لازم و پیگیری امور مربوط به کیفیت توان تحت نظارت دفتر فنی و نظارت انتقال تشکیل شده است و حسب مورد و بنا بر ضرورت از سایر صاحب نظران صنعت برق به ویژه شرکت های برق منطقه ای ،دانشگاه ها و همچنین مشاوران فعال در زمینه کیفیت توان استفاده خواهدکرد.