دکترحاجی دولو: کلینیک صنعت نفت دردانشگاه شهیدچمران اهواز آغاز به کارکرد

۲۷ بهمن ۱۳۹۵ | ۱۱:۳۹ کد : ۲۹۲۰۸ دستاوردهای دانشگاه ها
تعداد بازدید:۱۳۳۹
دکترابراهیم حاجی دولو معاون پژوهش و فناوری دانشگاه شهید چمران اهواز از آغاز به کار کلینیک صنعت نفت این دانشگاه خبر داد و گفت: این کلینیک در راستای ارتباط کارشناسی و نزدیک صنعتگران و کارشناسان حوزه نفت با استادان دانشگاه راه‌اندازی شده است.
دکترحاجی دولو: کلینیک صنعت نفت دردانشگاه شهیدچمران اهواز آغاز به کارکرد

به گزارش روابط عمومی وزارت علوم، دکترحاجی دولو درمراسم افتتاح کلینیک صنعت نفت که در شرکت مناطق نفت خیز جنوب برگزارشد، گفت: ۳۵ نفر از اعضای هیئت‌علمی این دانشگاه طبق جدول زمان‌بندی درمحل این دفتر مستقر می‌شوند تا زمینه‌های رفع مشکلات صنعت نفت در ارتباط مستقیم و درپایین‌ترین لایه‌ها و تخصصی‌ترین سطح فراهم شود.

وی افزود: کلینیک صنعت نفت یکی از مدل‌ها و روش‌هایی است که به ارتباط کارشناسی و نزدیک صنعت گران و کارشناسان حوزه نفت با استادان دانشگاه کمک می‌کند.

معاون پژوهش و فناوری دانشگاه شهیدچمران اهواز، گفت: در مدل کلینیک صنعتی، ارتباط رو‌دررو و مستقیم درپایین‌ترین لایه‌ها و تخصصی‌ترین سطح انجام می‌شود.

دکترحاجی دولو بیان کرد: امیدواریم باتوجه به اینکه دانشگاه شهید چمران اهواز و مناطق نفت‌خیز جنوب دو قطب بزرگ کشور و استان هستند، بتوانند ارتباط مؤثری با یکدیگر داشته باشند.

وی افزود: دراین‌باره مقررشد پس از شش ماه ارزیابی اولیه صورت گیرد تا بتوان با ارزیابی و آسیب‌شناسی مشکلات این صنعت را برطرف کرد.

کلید واژه ها: شهیدچمران