اخبارکوتاه ازدانشگاه شهیدبهشتی

۲۵ مرداد ۱۳۹۳ | ۱۲:۴۷ کد : ۲۹۲۰ اخبار ستادی
تعداد بازدید:۸۱۰
دانشگاه تهران دردوازدهمین المپیاد فرهنگی ورزشی دانشجویان دختر قهرمان مسابقات والیبال شد در آخرین روز از مسابقات رشته والیبال تیم دانشگاه تهران به مقام قهرمانی رسید. به گزارش روابط عمومی وزا...
اخبارکوتاه ازدانشگاه شهیدبهشتی
دانشگاه تهران دردوازدهمین المپیاد فرهنگی ورزشی دانشجویان دختر قهرمان  مسابقات والیبال شد
در آخرین روز از مسابقات رشته والیبال تیم  دانشگاه تهران به مقام قهرمانی رسید.
به گزارش روابط عمومی وزارت علوم، بنا براین گزارش در دیدار نهایی دو تیم دانشگاه های تهران و بیرجند مقابل یکدیگر قرار گرفتند که درپایان تیم دانشگاه تهران با نتیجه 2 بر صفر  دانشگاه بیرجند را شکست داد و عنوان قهرمانی را از آن خود کرد.
همچنین در مسابقه رده بندی دو تیم دانشگاه خوارزمی و شیراز به مصاف هم رفتند که در نهایت دانشگاه شیراز با نتیجه 2 بر یک بر حریف خود غلبه کرد و مقام سوم را از آن خود کرد.
 
جام قهرمانی مسابقات فوتسال به دانشگاه پیام نور قزوین  رسید
در رشته فوتسال تیم دانشگاه پیام نور قزوین با نتیجه 3 بر صفر تیم دانشگاه اصفهان را در دیدار فینال از پیش رو برداشت و عنوان قهرمانی را از آن خود کرد.
همچنین تیم دانشگاه اصفهان هم دوم شد. در دیدار رده بندی تیم تیم دانشگاه جامع علمی کاربردی با نتیجه 5 بر 4 بر تیم زنجان غلبه کرد و سوم شد.
دانشگاه شهیدباهنر کرمان  فاتح رقابت های بسکتبال شد
در رشته بسکتبال و در مسابقه فینال تیم دانشگاه شهیدباهنر کرمان با نتیجه  45 بر 43  تیم دانشگاه فردوسی مشهد را مغلوب کرد و به عنوان قهرمانی رسید.
تیم دانشگاه فردوسی مشهد  هم دوم شد،  درمسابقه رده بندی دو تیم دانشگاه خوارزمی و تهران به مصاف هم رفتند که درنهایت تیم دانشگاه تهران با نتیجه 48 بر 42  بر حریف خود غلبه کرد و مقام سوم را از آن خود کرد.
گفتنی است دوازدهمین دوره المپیاد فرهنگی ورزشی دانشجویان دختر کشور با حضور 86 دانشگاه به میزبانی دانشگاه شهید بهشتی برگزار و با برگزاری آئین اختتامیه به کار خود پایان داد.