اخبار کوتاه مجتمع آموزش عالی بم

۲۹ بهمن ۱۳۹۳ | ۱۵:۰۶ کد : ۲۹۰۷ دستاوردهای دانشگاه ها
تعداد بازدید:۹۲۱
بازدید معاون وزیر کشور از مجتمع آموزش عالی بم مهندس نجار معاون وزیر کشور و رئیس سازمان مدیریت بحران از مجتمع آموزش عالی بم بازدید کرد. به گزارش روابط عمومی وزارت علوم، مهندس نجار جهت افتتاح پروژه ادار...
بازدید معاون وزیر کشور از مجتمع آموزش عالی بم
مهندس نجار معاون وزیر کشور و رئیس سازمان مدیریت بحران از مجتمع آموزش عالی بم بازدید کرد.
به گزارش روابط عمومی وزارت علوم، مهندس نجار جهت افتتاح پروژه اداره آب و فضلاب به شهرستان بم سفر و به همراه مهندس اشک فرماندار و جمعی از مسئولان شهرستان از مجتمع آموزش عالی بم بازدید کرد.
 
جلسه هم اندیشی هیئت رئیسه مجتمع با کارمندان
جلسه هم اندیشی هیئت رئیسه مجتمع آموزش عالی بم با کارمندان برگزار شد.
دکتر نظام آبادی پور رئیس مجتمع آموزش عالی بم ضمن تبریک به مناسبت پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی و ایام الله دهه مبارک فجر از زحمات و تلاش همه کارمندان تشکر و قدردانی کرد و گفت:در جریان مشکلات، سختی های شما هستیم و درک می کنیم و تلاش و پشتکار و از خود گذشتگی شما عزیزان را ارج می نهیم.
رئیس مجتمع آموزش عالی بم در خاتمه گفت: در برنامه ها مشارکت داشته باشید و از پیشنهادات و ایده های شما کارمندان گرامی استقبال می کنیم.
سپس دکتر محمد آبادی معاون توسعه و پشتیبانی مجتمع آموزش عالی بم نیز ضمن تبریک ایام الله دهه مبارک فجر به همه کارمندان، اظهار داشت: باید در همه زمینه ها از خود گذشتگی و صرفه جویی کرد تا بتوانیم آنچه که برای آینده مجتمع مفید است را انجام دهیم.