اخبار کوتاه دانشگاه صنعتی اراک

۰۹ شهریور ۱۳۹۳ | ۱۳:۱۷ کد : ۲۹۰۳ دستاوردهای دانشگاه ها
تعداد بازدید:۶۷۱
افتتاح ساختمان مرکز تحقیقات فلزی و گروه پژوهشی فناوری آلومینیوم در دانشگاه صنعتی اراک دانشگاه صنعتی اراک در راستای حرکت به سمت دانشگاه نسل سوم ( خلاق، نوآور و کارآفرین) مجموعه مرکزتحقیقات...
اخبار کوتاه دانشگاه صنعتی اراک
افتتاح ساختمان مرکز تحقیقات فلزی و گروه پژوهشی فناوری  آلومینیوم در دانشگاه صنعتی اراک
 دانشگاه صنعتی اراک در راستای حرکت به سمت دانشگاه نسل سوم ( خلاق، نوآور و کارآفرین) مجموعه مرکزتحقیقات فلزی و گروه پژوهشی فناوری آلومینیوم را در این دانشگاه با همکاری سایر دانشگاه های استان مرکزی و صنایع آلومینیوم و نیز سازمان صنعت، معدن و تجارت را در ایام هفته دولت افتتاح کرد.
به گزارش روابط عمومی وزارت علوم، این مرکز با هدف ایجاد یک مرکز مستقل جهت ارائه خدمات به صنایع کشور و توسعه مراکز دانش بنیان طرح ریزی و اجرا شده است .
راه اندازی پورتال اولین همایش کنترل و ابزار دقیق دانشگاه صنعتی اراک به مناسبت هفته دولت
به منظور گسترش دانش فنی و تبادل آخرین دستاوردهای علمی، تحقیقاتی توسط صنعت گران، پژوهش گران و اندیشمندان مراکز پژوهشی و دانشگاهی داخل و خارج از کشور و پیگیری و رصد رویدادهای علمی و تجاری مرتبط با کنترل و اتوماسیون صنعتی، اولین همایش سیستم های کنترل و ابزار دقیق درتاریخ هفتم آبان ماه 1393 توسط قطب کنترل صنعتی دانشگاه صنعتی اراک و دانشگاه صنعتی خواجه نصیرالدین طوسی  برگزار خواهدشد.
همچنین پورتال این همایش به مناسبت هفته دولت در راستای ارتباط بیشتر و دسترسی آسان تر به آدرس الکترونیکی  www.cci2014.ir رونمایی شد.
کسب رتبه اول جشنواره سراسری قرآن دانشجویان کشور توسط دانشجوی دانشگاه صنعتی اراک
عادله شیخی دانشجوی دانشگاه صنعتی اراک توانست در مسابقات قرآنی دانشجویان کشور در رشته قرائت تحقیق خواهران به عنوان برتر این مسابقات دست یابد.
بروز رسانی و ارتقای سامانه جامع دانشگاهی ERP همزمان با آغازهفته دولت
دانشگاه صنعتی اراک به عنوان اولین پایلوت سامانه جامع دانشگاهی ایران از سال 1390 سیستم های آموزش و اداری خود را تحت مدیریت این سامانه انجام داده است و با توجه به نیاز دانشگاه و توسعه زیرساختها همزمان با هفته دولت سامانه ERP  خود را بروز و ارتقا داد.