اخبار کوتاه از دانشگاه گلستان

۳۱ فروردین ۱۳۹۵ | ۱۶:۲۹ کد : ۲۸۹۲ دستاوردهای دانشگاه ها
تعداد بازدید:۱۰۷۶
افتتاح نخستین دفتر استاندارد سازی و تدوین استان در دانشگاه گلستانبا حضور دکترفرهاد یغمائی رئیس دانشگاه گلستان ، مهندس اباذری معاون تدوین و ترویج سازمان ملی استاندارد، مهندس محمود فرمانی مدیرکل استاندا...
اخبار کوتاه از دانشگاه گلستان
افتتاح نخستین دفتر استاندارد سازی و تدوین استان در دانشگاه گلستان
با حضور دکترفرهاد یغمائی رئیس دانشگاه گلستان ، مهندس اباذری معاون تدوین و ترویج سازمان ملی استاندارد، مهندس محمود فرمانی مدیرکل استاندارد استان، دکتر مهناز اقدسی معاون پژوهش و فناوری دانشگاه و جمعی از مدیران کشوری و استانی نخستین دفتر استانداردسازی استان گلستان در دانشگاه گلستان افتتاح شد.
به گزارش روابط عمومی وزارت علوم ، در ابتدای این نشست دکتر یغمائی با اشاره به تفاهم نامه امضا شده مابین دانشگاه گلستان و اداره کل استاندارد استان گلستان به اجرای اصول تنظیم شده در این تفاهم نامه تاکید کرد.
دکتر یغمائی در سخنان خود به داشتن اعضای هیئت علمی جوان و توانمند اشاره کرد و آن را ذخیره پنهان دانشگاه دانست که برای ارتقا و برداشتن گام های مثبت در استان و کشور قابل توجه است.
در ادامه این نشست مهندس علی اباذری گفت: امروزه تعامل و ارتباط سازمان ملی استاندارد با مراکز دانشگاهی یک انتخاب نیست بلکه یک تکلیف سازمانی است و چاره ای جز انجام آن نداریم.
معاون تدوین و ترویج سازمان ملی استاندارد افزود: خوشبختانه در این استان پتانسیل و ظرفیت های بسیار بالایی وجود دارد که وجود بیش از 130 عضو هیئت علمی جوان و توانمند باعث وجود این قابلیت در دانشگاه گلستان شده است و این اعتماد را به مجموعه سازمان ملی استاندارد داده که امروز شاهد افتتاح نخستین دفتر استانداردسازی استان گلستان در این دانشگاه هستیم.
در ادامه دفتر استانداردسازی استان گلستان در ساختمان شماره 2 دانشگاه گلستان افتتاح شد.

 اعطای پروانه کارشناس استاندارد به معاون پژوهش و فناوری دانشگاه گلستان
طی حکمی از سوی رئیس سازمان ملی استاندارد ایران پروانه کارشناس استاندارد به دکتر مهناز اقدسی معاون پژوهش و فناوری دانشگاه گلستان اعطا شد.
در مراسمی که با حضور دکتر یغمائی رئیس دانشگاه گلستان، مهندس محمود فرمانی مدیرکل استاندارد استان گلستان و جمعی از مدیران دانشگاه گلستان برگزار شد، مهندس اباذری معاون تدوین و ترویج سازمان ملی استاندارد پروانه کارشناس استاندارد را به دکتر اقدسی معاون پژوهش و فناوری دانشگاه اعطاء کرد.