اخبار کوتاه از دانشگاه صنعتی خاتم الانبیای بهبهان

۱۶ اسفند ۱۳۹۳ | ۱۳:۱۴ کد : ۲۸۸۹ دستاوردهای دانشگاه ها
تعداد بازدید:۷۳۰
به مناسبت هفته منابع طبیعی آئین بزرگداشتی در دانشگاه صنعتی خاتم الانبیای بهبهان برگزار شدبه گزارش روابط عمومی وزارت علوم ، در این مراسم که با حضور دانشجویان و اساتید برگزار شد موسویان رئیس اداره منابع...
به مناسبت هفته منابع طبیعی آئین بزرگداشتی در دانشگاه صنعتی خاتم الانبیای بهبهان برگزار شد
به گزارش روابط عمومی وزارت علوم ، در این مراسم که با حضور دانشجویان و اساتید برگزار شد موسویان رئیس اداره منابع طبیعی  و شیر علی رئیس اداره محیط زیست شهرستان بهبهان حضور داشتند.
دکتر رزمجویی رئیس دانشکده منابع طبیعی به بیان اهمیت توجه به منابع طبیعی کشور که سطح عظیمی از وسعت ایران را تشکیل می دهد پرداخت و بسیاری از مشکلات پیش آمده همچون ریزگردها را ناشی از عدم توجه شایسته در این زمینه دانست. وی خواستار حفظ دلسوزانه این امانت الهی شد.
به مناسبت روز درختکاری دانشجویان و اساتید دانشگاه صنعتی خاتم الانبیای بهبهان اقدام به کاشت سیصد اصله نهال کردند
در این مراسم که در پارک جنگلی سلمان فارسی برگزار شد، سیصد اصله نهال کاشته شد.
دکتر رزمجویی رئیس دانشکده منابع طبیعی هدف از برگزاری این برنامه را بزرگداشت روز درختکاری و هفته منابع طبیعی  ذکر کرد و  افزود:  امیدواریم گامی هر چند کوچک در راستای بیابان زدایی ، مقابله با پدیده ریزگردها و احیای این سرمایه ملی برداشته باشیم.
یادواره  شهدای دانشجو در دانشگاه صنعتی خاتم الانبیای بهبهان برگزار شد
در این یادواره که به همت معاونت فرهنگی دانشگاه صنعتی خاتم الانبیابرگزار شده بود مسئولان کشوری و لشکری و خانواده های معزز شهدا حضور داشتند.
سخنران برنامه  سید باقر احمدی ثنا معاون دانشگاه علمی کاربردی شهدای لوله سازی اهواز به بیان خاطراتی از شهدای نوجوان و بسیجی در طول هشت سال دفاع مقدس پرداخت .
وی هشت سال دفاع مقدس را دریای بیکرانی خواند که هر چه قدر به آن پرداخته شود باز هم جا برای ناگفته ها باقی می ماند.
در پایان برنامه با اهدا جوایز از نفرات برتر مسابقات دلنوشته های دفاع مقدس تقدیر شد.