اخبار کوتاه دانشگاه صنعتی ارومیه

۲۹ شهریور ۱۳۹۳ | ۱۵:۵۶ کد : ۲۸۷۵ دستاوردهای دانشگاه ها
تعداد بازدید:۶۵۹
سرپرست دانشگاه  صنعتی ارومیه و هیئت همراه از روند ثبت نام دانشجویان جدیدالورود بازدید کردند  سرپرست دانشگاه صنعتی ارومیه  به همراه هیئت رئیسه دانشگاه با حضور در محل ثبت نام در جریان رون...
اخبار کوتاه دانشگاه صنعتی ارومیه
سرپرست دانشگاه  صنعتی ارومیه و هیئت همراه از روند ثبت نام دانشجویان جدیدالورود بازدید کردند 

سرپرست دانشگاه صنعتی ارومیه  به همراه هیئت رئیسه دانشگاه با حضور در محل ثبت نام در جریان روند پذیرش و نام نویسی از دانشجویان جدید الورود قرار گرفتند .
. به گزارش روابط عمومی .وزارت علوم ، دکتر قادررضا زاده با نظارت و ارزیابی از بخش های مختلف اعم از ستاد استقبال دانشجویی، پذیرش، مشاوره، تحویل و تکمیل مدارک و مراحل نام نویسی با ارائه گزارش های تفصلی کارشناسان و مسئولان در جریان امورقرار گرفت . 
وی ضمن مثبت و مطلوب دانستن روند ثبت نام و فعالیت مسئولین توجه به مطالبات و مشکلات دانشجویان جدیدالورود و خانواده های ایشان و پاسخگویی در کوتاه ترین زمان ممکن را اولویت اصلی و دیدگاه کلیدی خود بیان کرد.
سرپرست دانشگاه صنعتی ارومیه  ایجاد فضای صمیمی، تعامل گونه و مسئولانه با دانشجویان در ایام ثبت نام را مایه آرامش و زمینه ساز حسن اعتماد بین خانواده های دانشجویان با دانشگاه اعلام کرد.
وی همچنین حضور در دانشگاه و ایام دانشجویی را فرصتی مغتنم در جهت رشد علمی و معنوی و تهذیب نفس دانسته و اولویت اصلی مجموعه را زمینه سازی به منظور تحقق برنامه ها و سیاست های کلان مذکور بیان کرد.

راه اندازی ستادهای استقبال از دانشجویان جدیدالورد در اقصی نقاط شهر ارومیه به همت روابط عمومی دانشگاه صنعتی ارومیه
 در راستای توجه به مقوله میزبانی مطلوب و راهنمایی و ارائه اطلاعات لازم به دانشحویان جدیدالورد دانشگاه صنعتی ارومیه  و خانواده های آنها ستادهای استقبال از دانشجویان در شهر ارومیه را اندازی شد .
 بر اساس این گزارش ، با استقرار چادرهای اسکان و راهنمایی میهمانان دانشجو در بزرگراه ها و ورودی های اصلی شهر تا راه های منتهی به دانشگاه و ارائه بروشورها، نقشه ها، بسته های فرهنگی و پذیرایی که با همکاری و نقش افرینی مستقیم دانشجویان و تشکل های دانشجویی  همراه بود حوزه روابط عمومی دانشگاه صنعتی ارومیه موفق به جلب رضایت دانشجویان جدیدالورود و خانواده های آن  شده است . 

طی حکمی دکتر وحید سلوک به عنوان رئیس پردیس دانشگاه صنعتی ارومیه انتخاب شد 
سرپرست دانشگاه صنعتی ارومیه طی حکمی دکتر وحید سلوک را به عنوان رئیس پردیس دانشگاه صنعتی ارومیه منصوب کرد.
 دراین حکم دکتر رضازاده ، دکتر سلوک را استادی فرهیخته، متعهد و کاردان دانسته  که تجربه عضویت هیئت علمی و تدریس در مقام استاد دانشگاه در کارنامه خود را دارد و مجموعه این عناوین و تجربیات گران سنگ موجبات استفاضه از بار علمی و تخصصی وی را فراهم کرده است  .