اخبار چهارمین روز دوازدهمین دوره المپیاد فرهنگی ورزشی دانشجویان دختر

۲۳ مرداد ۱۳۹۳ | ۱۷:۴۱ کد : ۲۸۶۶ اخبار ستادی
تعداد بازدید:۱۱۶۳
پایان مسابقات بدمینتون دانشجویان دختر با شناخت نفرات دوبل و انفرادی رقابت های بدمینتون دوازدهمین دوره المپیاد فرهنگی ورزشی دانشجویان دختر با شناخت نفرات برتر در بخش دوبل و انفرادی به کار خود پایان ...
اخبار چهارمین روز دوازدهمین دوره المپیاد فرهنگی ورزشی دانشجویان دختر

پایان مسابقات بدمینتون دانشجویان دختر با شناخت نفرات دوبل و انفرادی

رقابت های بدمینتون دوازدهمین دوره المپیاد فرهنگی ورزشی دانشجویان دختر با شناخت نفرات برتر در بخش دوبل و انفرادی به کار خود پایان داد.

به گزارش روابط عمومی وزارت علوم، در مسابقات بدمینتون که با حضور 133 ورزشکار از  20 دانشگاه، از تاریخ 18 مرداد ماه به مدت 4 روز در سالن شماره 2 دانشگاه شهید بهشتی در سه قسمت تیمی، یک نفره و دوبل برگزار شد؛ با شناخت نفرات برتر در بخش دوبل و انفرادی به پایان رسید.

بنابراین گزارش در بخش انفرادی هاله همدانچی از دانشگاه شهید بهشتی صاحب گردن آویز طلا شد،  شیما شایان از دانشگاه فنی حرفه ای تهران مدال نقره گرفت و یاسمن جباری از دانشگاه بوعلی سینا همدان و طناز بهجت نیا از دانشگاه شیراز مشترکاً به مدال برنز رسیدند.

همچنین در بخش دوبل بهاره محمودیه و میترا دانشور از دانشگاه تهران اول شدند، آمنه میرزایی و زهرا فیروز بهرامی از دانشگاه پیام نور تهران دوم شدند و مقام سوم مشترکاً به کیمیا سالاری و نفیسه رحمانلو از دانشگاه فنی حرفه ای تهران و روژین ابراهیمی و ملاحت دیده وار از دانشگاه گیلان رسید.

گفتنی  است پیش از این در بخش تیمی، دانشگاه پیام نور تهران به مقام قهرمانی رسید، دانشگاه تهران دوم شد و دانشگاه های فنی حرفه ای تهران و زنجان مشترکاً سوم شدند.

پایان مسابقات تنیس روی میز در بخش دوبل و انفرادی

مسابقات تنیس روی میز دانشجویان دختر با برگزاری رقابت های دوبل و انفرادی به پایان رسید.

در بخش انفرادی که با حضور71  بازیکن که در جدول حذفی به رقابت پرداختند در پایان رقابت های فینال مهشید صامت از دانشگاه مازندران صاحب مدال طلا شد ، مریم قاسمی  از دانشگاه تهران مدال نقره را برگردن آویخت و سحر حسینی از دانشگاه جامع علمی کاربردی اصفهان و نرگس شاه نظری از دانشگاه پیام نور اصفهان به طور مشترک مدال برنز را بدست آوردند.

در بخش دوبل نیز شهرزاد افشاری و زهره خیامیان از دانشگاه شهید باهنر کرمان بر سکوی قهرمانی ایستادند، ملیکا جوکار و فاطمه محقق از دانشگاه قم نایب قهرمان شدند ،المیرا قنبری و مریم قاسمی از دانشگاه تهران  و فاطمه رئیسی و سحرحسینی از دانشگاه جامععلمیکاربردی اصفهان به طور مشترک در جایگاه سوم ایستادند.

گفتنی است در بخش تیمی این رشته، دانشگاه های تهران اول و اصفهان دوم و شهید باهنر کرمان و شیراز مشترکاَ سوم شده بودند

برنامه مرحله یک چهارم نهایی مسابقات والیبال ، بسکتبال و فوتسال

برنامه مرحله یک چهارم نهایی مسابقات والیبال ، بسکتبال و فوتسال مشخص شد.

با مشخص شدن تیم‌های راه یافته به مرحله یک چهارم نهایی دوازدهمین المپیاد ورزشی دانشجویان دختر برنامه این مرحله از رقابت‌ها به شرح زیر است.

در رقابتهای بسکتبال: به ترتیب دانشگاه های فردوسی مشهد با شهید بهشتی ، بوعلی سینا همدان با تهران، شهید باهنر کرمان با شیراز و خوارزمی با اصفهان به رقابت خواهند پرداخت.

در والیبال: دانشگاه های خوارزمی با پیام نور اصفهان ، بیرجند با فردوسی مشهد، شیراز با شهید باهنر کرمان، شهید بهشتی با تهران به مصاف هم خواهند رفت.

در فوتسال: دانشگاه های زنجان با شهید بهشتی، یاسوج با پیام نور قزوین، جامع علمی کاربردی تهران با الزهرا(س) و اصفهان با تهران برای صعود به مرحله نیمه نهایی رودرروی یکدیگر قرار خواهند گرفت.