احراز رتبه ممتاز دانشگاه مازندران در برگزاری آزمون سراسری سال 1393

۱۶ خرداد ۱۳۹۴ | ۱۲:۳۲ کد : ۲۸۶۲ دستاوردهای دانشگاه ها
تعداد بازدید:۵۹۸
دکتر ابراهیم خدایی معاون وزیر علوم، تحقیقات و رئیس سازمان سنجش آموزش کشور با اهدای لوح تقدیری، از معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه مازندران به دلیل احراز رتبه ممتاز دانشگاه مازندران در برگزاری آز...
احراز رتبه ممتاز دانشگاه مازندران در برگزاری آزمون سراسری سال 1393
دکتر ابراهیم خدایی معاون وزیر علوم، تحقیقات و رئیس سازمان سنجش آموزش کشور با اهدای لوح تقدیری، از معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه مازندران به دلیل احراز رتبه ممتاز دانشگاه مازندران در برگزاری آزمون سراسری سال 1393 قدردانی کرد.
به گزارش روابط عمومی وزارت علوم، دکتر شادمهر میردار معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه مازندران گفت: خداوند منان را برای توفیق این خدمت سپاسگزارم. این افتخار بزرگ را متعلق به خانواده بزرگ دانشگاه مازندران دانسته، لازم می‌دانم از مجموعه مدیریت شهری و دانشگاه و بویژه همکاران گمنام و سخت کوش دانشگاهی در برگزاری آزمون ها که در حوزه های اصلی و فرعی مسئولیت های خطیر مختلفی را خالصانه و بی‌ادعا برعهده داشتند براساس کلام قدسی"من لم یشکرالمخلوق لم یشکرالخالق " قدردانی کنم.
وی اظهار امیدواری کرد: در سایه عنایات الهی، دانشگاه مازندران بتواند همچنان در خدمت به جامعه علمی کشور و فرزندان آینده ساز این مرز و بوم در سال دولت و ملت – همدلی و همزبانی، گام‌های بیشتری بر دارد .