اجرای پروژه‌های عمرانی کلان در دانشگاه شهید چمران اهواز

۳۱ شهریور ۱۳۹۴ | ۱۴:۵۴ کد : ۲۸۱۷ دستاوردهای دانشگاه ها
تعداد بازدید:۱۱۸۸
منوچهر سروری نژاد مدیر دفتر فنی و طرح‌های عمرانی دانشگاه شهید چمران اهواز از اجرای چندین پروژه کلان عمرانی در این دانشگاه خبر داد. به گزارش روابط عمومی وزارت علوم، سروری نژاد با اعلام این خبر گفت: سا...
منوچهر سروری نژاد مدیر دفتر فنی و طرح‌های عمرانی دانشگاه شهید چمران اهواز از اجرای چندین پروژه کلان عمرانی در این دانشگاه خبر داد.
به گزارش روابط عمومی وزارت علوم، سروری نژاد با اعلام این خبر گفت: ساخت خوابگاه شماره سه برادران با زیربنای سه هزار و 100 متر از سال گذشته آغازشده و تاکنون 75 درصد پیشرفت فیزیکی دارد.
وی افزود: همچنین از ابتدای امسال ساخت آزمایشگاه کشاورزی دانشگاه شهید چمران اهواز آغازشده که این پروژه نیز 25 درصد پیشرفت فیزیکی دارد و امیدواریم تا پایان سال آینده این پروژه به بهره‌برداری برسد.
مدیر دفتر فنی و طرح‌های عمرانی دانشگاه شهید چمران اهواز با اشاره به ساخت دانشکده هنر شوشتر گفت: این دانشکده در زیربنای دو هزار و 860 مترمربع با پیشرفت 20 درصدی در حال ساخت است و با توجه به فعال بودن این طرح در سال  آینده میزبان دانشجویان رشته‌های مختلف هنری در این شهرستان خواهد بود.
سروری نژاد از ساخت دانشکده مهندسی علوم آب خبر داد و گفت: این پروژه عمرانی در پردیس دانشگاه شهید چمران اهواز و در مساحتی بالغ‌بر 6 هزار و 873 مترمربع در حال ساخت است.
وی ادامه داد: این پروژه که عملیات اجرایی آن از سال 90 آغازشده تاکنون 55 درصد پیشرفت فیزیکی داشته که تا پایان امسال آماده بهره‌برداری می‌شود.
مدیر دفتر فنی و طرح‌های عمرانی دانشگاه شهید چمران اهواز عنوان کرد: از دیگر طرح‌های عمرانی در حال اجرا در این دانشگاه می‌توان به ساخت دانشکده تربیت‌بدنی اشاره کرد که در زیربنایی به وسعت هفت هزار و 947مترمربع در پردیس این دانشگاه اجرا می‌شود.
سروری نژاد افزود: از سال 89 تاکنون ساخت پروژه دانشکده فنی و مهندسی شماره 2 در زیربنای 5 هزار و 570 مترمربع آغازشده و تاکنون 73 درصد پیشرفت فیزیکی داشته است و با توجه به فعال بودن این پروژه تا پایان سال به اتمام می‌رسد.
وی در پایان با اشاره به ساخت دانشکده علوم زمین گفت: این دانشکده نیز در زمینی به مساحت 4 هزار و 476 مترمربع در پردیس دانشگاه شهید چمران اهواز ساخته می‌شود که تاکنون 23 درصد پیشرفت فیزیکی داشته و بر اساس برنامه‌ریزی‌های انجام‌شده در سال 96 به بهره‌برداری می‌رسد.