کسب مقام نخست دانشگاه امام رضا (ع) در دومین دوره از مسابقات سازه های ماکارونی

۲۴ بهمن ۱۳۹۵ | ۱۴:۵۱ کد : ۲۷۸۵۰ دستاوردهای دانشگاه ها
تعداد بازدید:۹۰۱
دانشگاه بین المللی امام رضا (ع) در دومین دوره از مسابقات سازه های ماکارونی که به همت این دانشگاه برگزار شد، مقام نخست را به خود اختصاص داد.
کسب مقام نخست دانشگاه امام رضا (ع) در دومین دوره از مسابقات سازه های ماکارونی

به گزارش روابط عمومی وزارت علوم، همزمان با گرامیداشت سی و هشتمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی و ایام الله دهه فجر، دومین دوره از مسابقات سازه های ماکارونی در دو گرایش راندمانی و سنگین در دانشگاه بین المللی امام رضا(ع) برگزار شد و تیم این دانشگاه مقام برتر در گرایش راندمانی را از آن خود کرد.

دانشگاه‌های شیراز و مزار شریف افغانستان به ترتیب مقام دوم و سوم را در گرایش راندمانی دریافت کردند و در گرایش سنگین این مسابقات نیز، دانشگاه های شیراز، قم و آزاد اسلامی رودهن به ترتیب مقام نخست، دوم و سوم را به خود اختصاص دادند.

دانشگاه های، فردوسی، منتظری، خاوران مشهد، پاسارگاد و آپادانای شیراز، آزاداسلامی اسلامشهر و فردوسی لبنان از دیگر تیم هایی بودند که در این مسابقات بین المللی شرکت داشتند.

گفتنی است در این دوره از مسابقات تعداد 29 تیم از کشورهای افغانستان، عراق، لبنان، تاجیکستان به مدت سه روز با هم به رقابت پرداختند ودر پایان مراسم اختتامیه این مسابقات، به رسم یادبود، جوایز نفیسی به برگزیدگان اهدا و از تمام شرکت کنندگان تجلیل شد.