برگزاری جشن بزرگ انقلاب در دانشگاه کوثر

۲۳ بهمن ۱۳۹۵ | ۱۵:۰۲ کد : ۲۷۸۳۰ دستاوردهای دانشگاه ها
تعداد بازدید:۱۱۶۳
با تلاش مدیریت امور فرهنگی و اجتماعی و حضور دانشجویان دانشگاه کوثر، مراسم جشن پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی در سالن مجموعه فرهنگی ایثار برگزار شد.
برگزاری جشن بزرگ انقلاب در دانشگاه کوثر

به گزارش روابط عمومی وزارت علوم ، در ابتدای این مراسم دکتر "علیرضا مؤذن" معاون آموزشی و پژوهشی دانشگاه کوثر ضمن عرض خیرمقدم به حاضران، به ویژه دکتر رهنما مسئول راویان ایثارگر استان خراسان شمالی، ایام‌الله دهه مبارک فجر را تبریک و تهنیت گفت.

وی در ادامه افزود: ایام فجر انقلاب اسلامی نتیجه حرکت توده‌های مختلف مردم از جمله دانشجویان و نقطه شروع حرکتی تمدن‌ساز و جهانی در همه ابعاد خود به رهبری حضرت امام (ره) می‌باشد جنبش دانشجویی نیز همپای همه آحاد ملت در به ثمر رسیدن انقلاب اسلامی نقش خود را ایفا کرد.

معاون آموزشی و پژوهشی دانشگاه کوثر ضمن تأکید بر نقش دانشجویان در پیروزی انقلاب، به بیان فرمایشات مقام معظم رهبرب در این باره پرداخت که می‌فرمایند: "دانشجویان از ساعت اول این مبارزه تا لحظه پیروزی، یک جریان مستمر مبارزه دانشگاهی و دانشجویی را به وجود آوردند، کسی در این هیچ شک و شبهه‌ای ندارد."

دکتر مؤذن اظهار داشت: واضح است اگر جریان دانشجویی در کنار نهضت مردمی قرار نمی‌گرفت، بی‌تردید شکاف عظیمی در جبهه ملت رخ می‌داد و نهضت مردم مسلمان از مجموعه عظیم مؤثری که عنصر جوانی و تحصیلکردگی را با هم داشت، محروم می‌ماند.

در ادامه این مراسم دکتر رهنما مسئول راویان ایثارگر استان خراسان شمالی پس از عرض تبریک دهه مبارک فجر، به شرایط کشور ایران قبل از انقلاب اسلامی و سلطه بیگانگان بر کشور اشاره کرد و گفت: به برکت انقلاب اسلامی تا کنون در مقابل استعمارگران ایستاده‌ایم و خواهیم ایستاد.

گفتنی است اجرای نمایش‌نامه خوانی توسط دانشجویان کانون تئاتر دانشگاه کوثر، صندلی داغ ویژه استادان، برش کیک انقلاب و تقدیر از برگزیدگان فرهنگی، هنری و فعالان دانشجویی از دیگر برنامه‌های این مراسم بود.