چهل و دومین گردهمایی رؤسای واحدهای استانی دانشگاه جامع علمی کاربردی برگزارشد

۱۶ بهمن ۱۳۹۵ | ۱۴:۵۰ کد : ۲۷۵۹۵ دستاوردهای دانشگاه ها
تعداد بازدید:۸۶۹
چهل و دومین گردهمایی رؤسای واحدهای استانی دانشگاه جامع علمی کاربردی با حضور دکترمحمدحسین امید رئیس این دانشگاه برگزارشد.
چهل و دومین گردهمایی رؤسای واحدهای استانی دانشگاه جامع علمی کاربردی برگزارشد

به گزارش روابط عمومی وزارت علوم، چهل و دومین گردهمایی رؤسای واحدهای استانی دانشگاه جامع علمی کاربردی با حضور رئیس، معاونان، مدیران حوزه ستادی و رؤسای واحدهای استانی دانشگاه جامع علمی کاربردی به مدت دو روز در ساختمان ستادی دانشگاه برگزارشد.

دراین گردهمایی دو روزه علاوه بر بحث و گفت و گو درباره مشکلات و مسائل پیش روی توسعه دانشگاه جامع علمی کاربردی، معاونت های مختلف دانشگاه به ارائه گزارش ها و برنامه های در دست اجرای خود پرداختند.

درهمین راستا معاونت آموزشی دانشگاه جامع علمی کاربردی علاوه بر ارائه برنامه گسترش دوره ها و ضوابط مرتبط با آن و برنامه ریزی درسی و اصول حاکم بر آن، گزارشی ازآخرین بخشنامه‌های مرتبط با امورمدرسان، قوانین و مقررات مربوط به خدمات آموزشی عنوان کرد.

 

معاونت پژوهش و فناوری  دانشگاه جامع علمی کاربردی نیز ضمن ارائه برنامه خود، گزارشی از دستاوردهای پژوهشی و کارآفرینی دانشگاه و همچنین بررسی امور مربوط به IT و انتشارات پرداخت.

ارائه برنامه معاونت اداری، مالی و مدیریت منابع درحوزه‌های تخصیص بودجه و توافقنامه‌های مالی، آخرین بخشنامه‌ها، چارت تشکیلات سازمانی و تبدیل وضعیت کارکنان، ارائه برنامه های معاونت فرهنگی در حوزه فعالیت های مرکز قرآن و عترت، گزارش پیشرفت المپیادهای ورزشی و آخرین تحولات اموردانشجویی و فرهنگی و همچنین ارائه گزارش و برنامه های دفترهمکاری های علمی و بین المللی از دیگر موارد مطرح شده درچهل و دومین گردهمایی رؤسای واحدهای استانی دانشگاه جامع علمی کاربردی بود.

گفتنی است حوزه نظارت و سنجش دانشگاه جامع نیز به ارائه برنامه های خود راجع به آیین نامه جدید نظارت، شاخص های نظارت بر استان ها و مراکز و آخرین تحولات و بخشنامه های سنجش دانشجو و تکمیل ظرفیت ها پرداخت.

کلید واژه ها: جامع علمی کاربردی