آیین برگزاری تجلیل از کارمندان نمونه دانشگاه شهرکرد وجشن عید غدیر خم در دانشگاه شهرکرد برگزارشد

۳۱ شهریور ۱۳۹۵ | ۱۱:۳۴ کد : ۲۷۳۰ دستاوردهای دانشگاه ها
تعداد بازدید:۱۰۵۲
همزمان با عیدغدیرخم با حضور دکترشایان شامحمدی رئیس دانشگاه شهرکرد و حجت الاسلام حمزه مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری و جمعی از هیئت علمی و کارکنان آیین برگزاری تجلیل از کارمندان نمونه دانشگا...
 همزمان با عیدغدیرخم با حضور دکترشایان شامحمدی رئیس دانشگاه شهرکرد و حجت الاسلام حمزه مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری و جمعی از هیئت علمی و کارکنان آیین برگزاری تجلیل از کارمندان نمونه دانشگاه شهرکرد وجشن عید غدیرخم دراین دانشگاه برگزارشد.
 به گزارش روابط عمومی وزارت علوم،  دکتر شامحمدی در آیین تجلیل از کارکنان، ضمن تبریک عید سعید غدیر خم به کارمندان و اعضای هیئت علمی دانشگاه شهرکرد به خاطر یک سال تلاش صادقانه از آنان تشکر کرد و گفت: کار صادقانه و شرافتمندانه زمینه ساز همکاری صمیمانه درمحیط دانشگاه است که برای تحقق این امر دو راهکار وجود دارد، یک درک متقابل کارمندان  و دوم شفافیت در کارها که راهی برای رسیدن به هدف مشترک توسعه علم و فرهنگ در دانشجویان است.
همچنین دراین مراسم دکترقربانی معاونت اداری مالی دانشگاه شهرکرد ضمن ارائه گزارشی از عملکرد معاونت اداری- مالی به انجام کارها بر اساس قانون و مقررات اشاره کرد و توضیحاتی پیرامون وضعیت سختی کار، فوق العاده بدی آب و هوا، تبدیل وضعیت کارمندان پیرامون و بیمه تکمیلی ارائه داد.
گفتنی است در پایان از کارمندان نمونه دانشگاه شهرکرد و فرزندان برتر تحصیلی کارمندان و اعضای هیئت علمی با اهدای لوح تقدیر شد.