آیین جشن دانشجویان جدیدالورود دانشکده فنی و مهندسی دانشگاه اراک

۱۴ مهر ۱۳۹۵ | ۱۰:۵۵ کد : ۲۶۹۹ دستاوردهای دانشگاه ها
تعداد بازدید:۷۸۵
آیین جشن دانشجویان جدید الورود دانشکده فنی ومهندسی دانشگاه اراک با حضور رئیس دانشگاه، معاونان و مدیران گروه های آموزشی دانشکده دراین دانشگاه برگزارشد. به گزارش روابط عمومی وزارت علوم، دکترسعید حمیدی رئ...
آیین جشن دانشجویان جدیدالورود دانشکده فنی و مهندسی دانشگاه اراک
آیین جشن دانشجویان جدید الورود دانشکده فنی ومهندسی دانشگاه اراک با حضور رئیس دانشگاه، معاونان و مدیران گروه های آموزشی دانشکده دراین دانشگاه برگزارشد.
به گزارش روابط عمومی وزارت علوم، دکترسعید حمیدی رئیس دنشگاه اراک در جمع دانشجویان جدیدالورود، گفت: توسعه پایدار لازمه اش داشتن نیروی انسانی ماهر و متخصص است. رشد و توسعه در کشور صورت نمی گیرد مگر آنکه کشور از نیروی انسانی متخصص و متعهد برخودار باشد. اگردر گذشته اهمیت یک کشور به منابع و معادن نفت ،گاز مس بود، ولی امروزه اهمیت یک کشور به نیروی انسانی تحصیل کرده و توانمند است که می تواند در مسیر پیشرفت قراربگیرد .
دکترابوالفضل براتی رئیس دانشکده فنی و مهندسی ضمن خیرمقدم به دانشجویان گفت: دانشکده فنی ومهندسی دانشگاه اراک از موقعیت خوبی در زمینه آموزش و پژوهش برخوردار است .
در بحث آموزش دانشجویان در سه مقطع کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکتری درحال تحصیل هستند و در امر پژوهش بیش از 15شرکت دانشگاهی فعالیت دارند که از این تعداد 8 شرکت دانش بنیانند که درحال فعالیت می باشند.