معاون وزیر علوم و رئیس سازمان امور دانشجویان : رسالت دانشگاه ها و مراکز آموزش عالی، حل مشکلات منطقه خود است

۰۶ بهمن ۱۳۹۵ | ۱۶:۳۶ کد : ۲۶۶۵۷ اخبار برگزیده اخبار ستادی
تعداد بازدید:۱۶۱۶
معاون وزیر علوم و رئیس سازمان امور دانشجویان گفت: دانشگاه ها و مراکز آموزش عالی باید در برطرف کردن مشکلات منطقه موثر باشند و دانشگاهی که به مسائل پیرامون خود بی توجه باشد به خوبی به رسالت خود عمل نکرده است.
معاون وزیر علوم و رئیس سازمان امور دانشجویان : رسالت دانشگاه ها و مراکز آموزش عالی، حل مشکلات منطقه خود است

به گزارش روابط عمومی وزارت علوم، دکتر مجتبی صدیقی در پنجاه و نهمین گردهمایی معاونان دانشجویی سراسر کشور دردانشگاه دریانوردی و علوم دریایی چابهار اظهار داشت: دانشگاه ها و مراکز آموزش عالی باید مشکلات منطقه خود را با انجام طرح‌های پژوهشی و مطالعاتی برطرف کنند.

 وی همچنین به ظرفیت علمی دانشگاه ها و مراکز آموزش عالی اشاره کرد و گفت :  دانشگاه دریانوردی و علوم دریایی چابهار باید به سمت بین‌المللی شدن و جذب دانشجویان خارجی جهت تحصیل در این دانشگاه گام بردارد.

معاون وزیر علوم با اشاره به افزایش روحیه نشاط در محیط های دانشگاهی گفت : در بخش دانشجویی باید به نیازهای روحی، روانی و فرهنگی دانشجویان توجه کارشناسی شود و لازم است با برگزاری برنامه‌های مختلف فرهنگی در سطح دانشگاه، زمینه ارتقای نشاط آنها را فراهم کنیم.

گفتنی است پنجاه و نهمین گردهمایی معاونان دانشجویی دانشگاه ها و مراکز آموزش عالی سراسر کشور به میزبانی دانشگاه دریانوردی و علوم دریایی چابهار در روزهای ششم و هفتم بهمن ماه برگزار می شود. 

کلید واژه ها: چابهار