دوره آموزشی بازاریابی و تحقیقاتی بازار درپارک علم و فناوری استان قزوین برگزارشد

۲۹ دی ۱۳۹۵ | ۱۳:۴۷ کد : ۲۶۵۱۸ دستاوردهای دانشگاه ها
تعداد بازدید:۱۴۴۸
دوره آموزشی بازاریابی و تحقیقات بازار با تدریس دکتر فریدونی درپارک علم و فناوری استان قزوین برگزارشد که طی آن، واحدهای فناور و کارآفرینان قزوینی با برای ورود موفق به بازار هدف و ایفای نقش مطلوب در حوزه‌های مورد نظر خود آشنا شدند.
دوره آموزشی بازاریابی و تحقیقاتی بازار درپارک علم و فناوری استان قزوین برگزارشد

به گزارش روابط عمومی وزارت علوم، دکترفریدونی سرپرست مرکز رشد جامع استان قزوین، با بیان اینکه برنامه‌ریزی کارآفرینان و مدیران واحدهای فناور برای موفقیت در بازار و عرصه‌های تولیدی امری ضروری است، گفت: آشنایی کارآفرینان با دانش روز بازاریابی و کارآفرینی می‌تواند امکان موفقیت فعالان این حوزه را افزایش دهد و مانع از شکست‌های اقتصادی در بنگاه‌های تولیدی و خدماتی شود.

وی با اشاره به اهمیت جذب و حفظ مشتری در مراحل بازاریابی افزود: توجه به نیازهای مشتری در واحدهای بزرگ و کوچک  در هر دو حوزه‌ صنعت و خدمات ضرورت دارد، زیرا امروزه موضوع رقابت در بازار امری جدی است.

گفتنی است درپایان دوره آموزشی بازاریابی و تحقیقات بازار، واحدهای فناور توسعه سیستم‌های آرمانی و دهکده علمی کارنو فعالیت و اقدامات صورت گرفته در حوزه کاری خود را برای سایر افراد حاضر در دوره تشریح کردند و به بیان اولویت‌هایی که موجب ارتقای توان مدیریتی و کارآفرینی آن‌ها و رقابت بهتر در مقایسه با محصولات مشابه شده است پرداختند.

 

 

کلید واژه ها: پارک قزوین