معاون پژوهش و فناوری دانشگاه رازی: در سال ۲۰۱۵، ۴۷۱ مقاله ISI توسط اعضای هیئت علمی دانشگاه رازی به چاپ رسیده است

۲۹ دی ۱۳۹۵ | ۱۳:۴۶ کد : ۲۶۵۱۷ دستاوردهای دانشگاه ها
تعداد بازدید:۱۹۸۹
دکتر محمد جوشقانی معاون پژوهش و فناوری دانشگاه رازی اظهار داشت: ۴۷۱ مقاله اعضای هیات علمی دانشگاه درسال ۲۰۱۵در پایگاه ISI و ۵۸۵ مقاله در پایگاه Scopus که چاپ شده به ثبت رسیده است. همچنین در این سال بیش از ۳۶۰مقاله علمی پژوهشی به زبان فارسی در مجلات معتبر داخلی به چاپ رسیده است.
معاون پژوهش و فناوری دانشگاه رازی: در سال ۲۰۱۵، ۴۷۱ مقاله ISI  توسط اعضای هیئت علمی دانشگاه رازی به چاپ رسیده است

به گزارش روابط عمومی وزارت علوم، دکتر جوشقانی همچنین از اجرای16 طرح پژوهشی کاربردی به سفارش سازمان های خارج از دانشگاه در سال 95 خبر داد.

معاون پژوهش و فناوری دانشگاه رازی به سه نشریه علمی- پژوهشی که در دانشگاه چاپ شده اشاره کرد و گفت: در سال 1392 کاوشنامه ادبیات تطبیقی در سال 1394 نشریه جغرافیا و پایداری محیط زیست و در سال 1395 نشریه روانشناسی پیری موفق به اخذ درجه علمی پژوهشی از وزارت علوم شده اند.

وی به فعالیت‌های انجام شده پژوهشی فناوری اشاره کرد و افزود: تاسیس آزمایشگاه مرکزی، راه اندازی1 سوله کارگاهی مرکزی، راه اندازی 3آزمایشگاه عمومی در دانشکده‌ها، تعمیر و راه‌اندازی بیش از 150 دستگاه تجهیزات تحقیقاتی و همچنین برگزاری 3 کارگاه آموزش، به‌روزرسانی بانک اطلاعات 130 آزمایشگاه شاعا، عضویت آزمایشگاه مرکزی دانشگاه رازی در شبکه آزمایشگاهی فناوری های راهبردی معاونت علمی فناوری ریاست جمهوری، عضویت در شبکه آزمایشگاه های نانو ستاد فناوری نانو از جمله اقدامات انجام شده معاونت پژوهش و فناوری دانشگاه رازی است.

دکتر جوشقانی تاکید کرد: برای تکمیل منابع  کتابخانه مرکزی و مرکز اسناد  دانشگاه رازی در سال 94-95  حدود 9000 جلد کتاب خرید شده و میانگین امانت  600 کتاب از کتابخانه های دانشگاه رازی ثبت شده است.

 

کلید واژه ها: رازی


( ۱ )