تصویب رشته های جدید مقطع کارشناسی ارشد دانشگاه جهرم

۲۹ دی ۱۳۹۵ | ۱۳:۴۵ کد : ۲۶۵۱۴ دستاوردهای دانشگاه ها
تعداد بازدید:۴۰۷۸
دکتر مسعود نادریان جهرمی رئیس دانشگاه جهرم از افزایش رشته کارشناسی ارشد دانشگاه جهرم خبر داد.
تصویب رشته های جدید مقطع کارشناسی ارشد دانشگاه جهرم

به گزارش روابط عمومی وزارت علوم، دکتر نادریان جهرمی با اعلام این خبر گفت: رشته‌های جدید کارشناسی ارشد مدیریت راهبردی در ورزش، مهندسی آب و  مهندسی صنایع غذایی برای دانشگاه جهرم به تصویب نهایی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری رسید و اکنون دانشگاه جهرم مجوز پنج رشته کارشناسی ارشد را دارد.

دکترنادریان در خصوص تصویب رشته های کارشناسی ارشد بر اساس چشم انداز دانشگاه جهرم افزود: دانشگاه جهرم نیزهمانند همه واحدهای دانشگاهی سیاست حرکت به سمت تحصیلات تکمیلی را آغاز کرده و با تصویب این رشته های جدید، تعداد کل رشته‌های ارشد به پنج رشته افزایش  یافته است.

وی رشته‌های متناسب با نیاز دانشجویان و دانش پژوهان را از اولویت‌های برنامه آموزشی دانشگاه جهرم برای ایجاد رشته‌های جدید عنوان کرد و افزود: دانشگاه جهرم با توجه به پتانسیل بالای علمی و پژوهشی و نیز برخورداری از امکانات تخصصی لازم، توانایی جذب دانشجو در رشته‌های دیگری را نیز در مقاطع مختلف تحصیلی و بویژه مقطع کارشناسی ارشد دارد؛ که امیدوارم با یاری خداوند متعال در آینده‌ای نزدیک، شاهد پیشرفت بیشتر دانشگاه جهرم باشیم.

دکتر نادریان در خاتمه همه موفقیت‌های کسب شده دانشگاه جهرم را جز با یاری خداوند متعال و تلاش و همدلی کلیه همکاران  و مدیران و استادان دانشگاه این واحد دانشگاهی میسر ندانست و از همکاری یکایک آنان تقدیر کرد.

وی در خاتمه خاطر نشان کرد: هم اکنون رشته های کارشناسی ارشد دانشگاه جهرم، شامل زبان و ادبیات فارسی، ریاضیات، مدیریت راهبردی در ورزش، مهندسی آب و  مهندسی صنایع غذایی است.

 

 

کلید واژه ها: جهرم


( ۱۸ )