حضور ائمه جمعه بهبهان در جلسه هیئت رئیسه دانشگاه صنعتی خاتم الانبیای بهبهان

۲۹ دی ۱۳۹۵ | ۱۳:۰۸ کد : ۲۶۵۱۳ دستاوردهای دانشگاه ها
تعداد بازدید:۱۵۶۱
جلسه هیئت رئیسه دانشگاه صنعتی خاتم الانبیای بهبهان با حضور حجج اسلام ناصری و طواف برگزار شد.
حضور ائمه جمعه بهبهان در جلسه هیئت رئیسه دانشگاه صنعتی خاتم الانبیای بهبهان

به گزارش روابط عمومی وزارت علوم، در این جلسه که با حضور کلیه اعضای هیئت رئیسه دانشگاه صنعتی خاتم الانبیای بهبهان برگزار شد، ابتدا دکتر سیدنژاد گزارشی از عملیات ساخت و ساز و گسترش دانشگاه از ابتدا تا کنون ارائه کرد و سپس به مشکلاتی که در جذب اعضای هیئت علمی و تشکیل هیئت جذب در دانشگاه بود اشاره کرد و ساختار اداری و نحوه جذب اعضای غیر هیئت علمی را در نمودار اداری دانشگاه توضیح داد که با این اقدام بیش از 95 درصد مشکلات این حوزه حل شده است.

وی در ادامه به سازماندهی تشکل های دانشجویی، تشکیل هیئت نظارت بر تشکل‌های دانشجویی و صدور مجوز برای دو تشکل اسلامی و بسیج دانشجویی، کارمندان و استادان که از قبل فعال بوده‌اند اشاره کرد و خواستار تاسیس دفتر نهاد مقام معظم رهبری در دانشگاه شد.

دکتر سیدنژاد در ادامه به امضای تفاهم نامه با سازمان آب و برق  با سقف 200میلیارد تومان اشاره کرد و لزوم رابطه تشکیلاتی بین دانشگاه و ادارات شهرستان و استان را گوشزد کرد.

در ادامه دکتر اصغری پری معاون اداری مالی ، دکتر ضیایی نژاد معاون دانشجویی ، دکتر بصیری دبیر هیئت اجرایی ،دکتر میری مدیر فرهنگی اجتماعی و دکتر فرجی معاون آموزشی و پژوهشی دانشگاه صنعتی خاتم الانبیای بهبهان گزارشی از عملکرد این معاونت ها ارائه کردند.

در پایان این نشست حجت الاسلام ناصری در بیاناتی به نکوهش مدرک گرایی و تحصیل فقط برای اخذ مدرک اشاره و گفت: عبادت فقط نماز و روزه  نیست بلکه تلاش برای کسب علم و کمک به خلق خدا نیز عبادت است.

وی در پایان ،به اعضای هیئت رئیسه دانشگاه صنعتی خاتم الانبیای بهبهان ،عمل به قانون و ضوابط قانونی در امور دانشگاه را توصیه کرد.

 

کلید واژه ها: بهبهان