سرپرست دانشکده فنی و مهندسی دانشگاه شهیدباهنرکرمان منصوب شد

۲۷ دی ۱۳۹۵ | ۱۱:۰۵ کد : ۲۶۴۵۵ دستاوردهای دانشگاه ها
تعداد بازدید:۹۴۷
مراسم تقدیر رئیس پیشین دانشکده فنی و مهندسی دانشگاه شهیدباهنرکرمان و دکترسعیدی سرپرست جدید این دانشکده، با حضور دکتر اسلامی معاون اداری، مالی و مدیریت منابع دانشگاه، دکترابراهیمی مدیرکل حوزه ریاست و روابط عمومی دانشگاه، استادان، مدیران، کارکنان و دانشجویان دانشکده فنی مهندسی، دراین دانشگاه برگزارشد.
سرپرست دانشکده فنی و مهندسی دانشگاه شهیدباهنرکرمان منصوب شد

به گزارش روابط عمومی وزارت علوم، دراین مراسم دکتراسلامی گفت: برای تحقق توسعه یافتگی کشور حرکت همسو و هماهنگ آموزش و صنعت مورد نیاز است و انتظار ما این است که اعضای هیئت علمی جوان و پرانرژی در این راستا نقش چشم گیری ایفا کنند.

سپس دکترسعیدی سرپرست جدید دانشکده فنی و مهندسی که دراولین جلسه کاری خود (در سمت جدید) حضور داشت، با خوش آمد گویی به مهمانان، گفت: باید از تلاش های فراوان دکترشیرازی رئیس قدیم دانشکده فنی و مهندسی، تشکرکنیم.

دکترابراهیمی مدیرکل حوزه ریاست و روابط عمومی دانشگاه شهیدباهنرکرمان با معرفی دکترسعیدی به عنوان سرپرست جدید دانشکده فنی و مهندسی وی را فردی صاحب اندیشه دانشگاهی و با توانمندی های علمی بالا دانست و برای وی آرزوی موفقیت کرد، سپس به نمایندگی از دکترطاهر رئیس دانشگاه، لوح سپاس و تقدیر را به دکتر شیرازی و حکم سرپرستی دکتر سعیدی را اهدا کرد.

 

کلید واژه ها: شهیدباهنرکرمان