بازدید فرماندار شهرستان بردسیر از مرکز آموزش عالی کشاورزی بردسیر

۲۷ دی ۱۳۹۵ | ۱۰:۲۵ کد : ۲۶۴۴۶ دستاوردهای دانشگاه ها
تعداد بازدید:۱۳۳۹
فرماندار شهرستان بردسیر به همراه معاونان و تنی چند از مدیران فرمانداری از مرکز آموزش عالی بردسیردانشگاه شهیدباهنرکرمان بازدید کردند.
بازدید فرماندار شهرستان بردسیر از مرکز آموزش عالی کشاورزی بردسیر

به گزارش روابط عمومی وزارت علوم، مهندس نجف پور فرماندار شهرستان بردسیر و هیئت همراه پس از حضور در مرکز آموزش عالی کشاورزی بردسیر از گل‌خانه، آزمایشگاه‌های تحقیقاتی، سلف سرویس دانشجویی و سایر قسمت‌‌های مرکز آموزش عالی بردسیر بازدید و در ادامه با اعضای هیئت علمی و مسئولان مرکز دیدار و گفت‌و گو کرد.

در این نشست دکتر نقی زاده سرپرست مرکز آموزش عالی بردسیر، ضمن خیر مقدم به فرماندار بردسیر و هیئت همراه، این حضور را به فال نیک گرفت و ابراز امیدواری کرد که انشاالله این حضور زمین‌‌ای برای رفع مشکلات مرکز را فراهم کند.

وی همچنین گزارشی از روند تأسیس مرکز آموزش عالی و همچنین آماری از تعداد دانشجویان و فارغ‌التحصیلان و اعضای هیئت علمی مرکز ارائه کرد و گفت: خوشبختانه جو همدلی بسیار خوبی بین مسئولان شهرستان وجود دارد و و این خود یکی از نقاط قوت این شهرستان محسوب می شود.

سرپرست مرکز آموزش عالی بردسیر، بااشاره به پیگیری نماینده مردم این شهرستان در مجلس شورای اسلامی در خصوص حمایت از بودجه تجهیزاتی این دانشکده افزود: حمایت‌های بی‌دریغ وی باعث شده که اعتبار تعمیرات و تجهیزات این مرکز در سال گذشته، رشد بسیار خوبی داشته باشد و این امر سبب شده این مرکز از نظر تجهیزات آزمایشگاهی از وضعیت بسیار مطلوبی برخوردار باشد.

در ادامه مهندس نجف پور فرماندار شهرستان بردسیر ضمن ابراز خرسندی از حضور در بین دانشگاهیان اظهار داشت: تمامی سعی و تلاش خود را جهت رفع مشکلات این مرکز خواهند داشت و برای برطرف کردن مشکلات فضای فیزیکی این مرکز به زودی مکانی را برای تجهیزات آزمایشگاهی فراهم می‌کنند.

وی گفت: فرمانداری بردسیرآمادگی دارد تا زمین مناسبی را جهت اجرای تحقیقات پژوهشی در زمینه گل‌محمدی و زعفران در اختیار این مرکز قرار دهد.

گفتنی است در پایان این نشست اعضای هیئت علمی مرکز آموزش عالی بردسیر، آمادگی خود را جهت بر طرف کردن مشکلات کشاورزی منطقه در قالب طرح‌های پژوهشی اعلام کردند که مورد استقبال فرماندار شهرستان قرار گرفت.

 

کلید واژه ها: بردسیر


( ۱ )