پیام تسلیت رئیس دانشگاه اردکان در پی رحلت حضرت آیت الله هاشمی رفسنجانی(ره(

۲۲ دی ۱۳۹۵ | ۱۴:۰۳ کد : ۲۶۳۶۴ دستاوردهای دانشگاه ها
تعداد بازدید:۱۵۵۴
دکتر حسین غفوری چرخابی رئیس دانشگاه اردکان به مناسبت رحلت حضرت آیت الله هاشمی رفسنجانی (ره (پیام تسلیتی صادر کرد.
پیام تسلیت رئیس دانشگاه اردکان در پی رحلت حضرت آیت الله هاشمی رفسنجانی(ره(

به گزارش روابط عمومی وزارت علوم، در متن این پیام آمده است:

فقدان جانکاه مجاهد عالی قدر حضرت آیت الله هاشمی رفسنجانی رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام موجب تاثر و تاسف عمیق همه دوست‌داران نظام و انقلاب شد.ایشان عمری را در راه مبارزه با جنایات رژیم ستم پیشه پهلوی در زندان های مخوف شاهنشاهی برای استقرار نظام مقدس اسلامی گذراند و پس از پیروزی انقلاب اسلامی در سنگرهای مختلف اعم از شورای انقلاب و قوه مقننه و قوه مجریه سپری کرد.

نقش ارزنده ایشان در طراحی و مدیریت عملیات های نظامی در دوران پرافتخار دفاع مقدس انکار ناپذیر است.این سیاست‌مدار متدین پس از ارتحال رهبر کبیر انقلاب اسلامی حضرت امام خمینی رحمت الله علیه سربازی و خدمتگزاری برای انقلاب را تحت زعامت مقام معظم رهبری حضرت آیت الله خامنه ای مد ظله العالی با تواضع و فروتنی ادامه داد.
بی تردید آحاد جامعه اسلامی و دانشگاهیان و فرهیختگان و دوست داران نظام و انقلاب تلاش ها و مجاهدت های این یار صدیق انقلاب را فراموش نمی کنند و قدردان مجاهدان صدر اول انقلاب هستند.
اینجانب این ثلمه جبران ناپذیر و این فقدان جانسوز را به امام زمان عجل الله تعالی فرجه الشریف و مقام معظم رهبری حضرت آیت الله خامنه‌ای و همه دانشگاهیان و قاطبه ملت ایران تسلیت و تعزیت عرض می کنم و علو درجات آن فقید سعید را از پیشگاه اقدس ربوبی مسئلت می کنم.
روحش شاد و انقلاب و نظام اسلامی پاینده باد.
 

 

کلید واژه ها: اردکان