هیئت رئیسه دانشگاه صنعتی ارومیه در پیامی ارتحال حضرت آیت الله هاشمی رفسنجانی را تسلیت گفتند

۲۰ دی ۱۳۹۵ | ۱۵:۰۰ کد : ۲۶۳۳۰ دستاوردهای دانشگاه ها
تعداد بازدید:۱۱۲۴
در پی خبر درگذشت تأثر برانگیز یار دیرین امام و رهبری، هیئت رئیسه دانشگاه صنعتی ارومیه با صدور پیامی این واقعه جانکاه را به رهبر معظم انقلاب اسلامی و ملت عزادار و وفادار به انقلاب و علی الخصوص جامعه دانشگاهی تسلیت گفت.
هیئت رئیسه دانشگاه صنعتی ارومیه در پیامی ارتحال حضرت آیت الله هاشمی رفسنجانی را تسلیت گفتند

به گزارش روابط عمومی وزارت علوم، در پیام تسلیت هیئت رئیسه دانشگاه صنعتی ارومیه آمده است:

ارتحال جانکاه و ناگهانی حضرت آیت الله هاشمی رفسنجانی مبارز خستگی ناپذیر، دانشمند ارزنده، عالم عالیقدر و یار دیرین حضرت امام خمینی و رهبری معظم انقلاب که عمر پر برکت خود را در به ثمر نشاندن و بالندگی هرچه تمام تر انقلاب شکوهمند اسلامی ایران سپری کرد، مایه تاسف، تاثر و تالم عمیق شد و ملت شریف ایران و جامعه دانشگاهیان را به اندوهی عمیق و تألمی جانسوز فرو برد.

مرحوم آیت‌الله هاشمی رفسنجانی بزرگ مردی صادق و مردم دار، دلسوز و خیرخواه انقلاب بود که در دوران مبارزات نهضت اسلامی با پایمردی، تیزهوشی و تحمل شکنجه در مسیر پیروزی انقلاب همت گمارد و پس‌ازآن نیز با همراهی، وفاداری و ثبات قدم در کنار معمار کبیر انقلاب اسلامی و رهبری معظم انقلاب در فراز و نشیب‌های فراوان و سختی‌های دوران دفاع مقدس و عرصه سازندگی و آبادانی میهن توانست در همه میادین و عرصه‌های آزمون و امتحانات سخت سربلند و پیروز بیرون بیاید و در ذهن و قلب ملت جای بگیرد. یاد و راه این شخصیت ارزشمند و عالم بزرگ همواره زنده خواهد ماند.

هیئت رئیسه دانشگاه صنعتی ارومیه این مصیبت را به پیشگاه حضرت بقیه الله الاعظم، مقام معظم رهبری، بیت معزز ایشان، ملت شریف ایران، جامعه دانشگاهی، فرهیختگان واستادان و دانشجویان و همکاران ارجمند دانشگاهی تسلیت عرض کرده و از عموم جامعه دانشگاهی قدرشناس و آگاه برای شرکت در مراسم بدرقه پیکر مطهر ایشان دعوت می کند.


( ۱ )