پیام تسلیت هیئت رئیسه دانشگاه بین المللی امام خمینی (ره)درپی درگذشت آیت الله هاشمی رفسنجانی

۲۰ دی ۱۳۹۵ | ۱۲:۱۰ کد : ۲۶۳۲۰ دستاوردهای دانشگاه ها
تعداد بازدید:۸۰۰
در پی خبر درگذشت تأثر برانگیز یار دیرین رهبرکبیر انقلاب و مقام معظم رهبری، هیئت رئیسه دانشگاه بین المللی امام خمینی (ره)طی پیامی این واقعه جانکاه را به رهبر معظم انقلاب اسلامی و ملت عزادار و وفادار به انقلاب و علی الخصوص جامعه دانشگاهی تسلیت گفت.
پیام تسلیت هیئت رئیسه دانشگاه بین المللی امام خمینی (ره)درپی درگذشت آیت الله هاشمی رفسنجانی

به گزارش روابط عمومی وزارت علوم، در متن این پیام آمده است:

خبر رحلت جانکاه و ناگهانی چهره درخشان اسلام و انقلاب ایران اسلامی، حضرت آیت الله هاشمی رفسنجانی رحمت الله علیه، رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام موجب تاثر گردید و ملت شریف ایران و جامعه دانشگاهیان را به اندوهی عمیق و تألمی جانسوز فرو برد.

روحانی مبارز و مجاهد نستوه و ایثارگری خدوم که سراسر عمر خویش را به تلاش بی وقفه در راه استقرار و حفظ انقلاب اسلامی ایران سپری کرد و برای دفاع از حریم کشور در تمام این سال‌ها از هیچ کوششی فروگذار نکرد و در تمامی برهه‌های خطیر و حساس کشور یار و یاریگر بنیان‌گذار انقلاب حضرت امام خمینی (ره) و رهبر معظم انقلاب، حضرت آیت الله خامنه ای بود.

هیئت رئیسه دانشگاه بین المللی امام خمینی (ره) این ضایعه مؤلمه را به پیشگاه حضرت بقیه الله العظم، مقام معظم رهبری، بیت معزز ایشان، ملت شریف ایران، جامعه دانشگاهی، فرهیختگان و استادان و دانشجویان و همکاران ارجمند دانشگاه تسلیت عرض می کنیم و از عموم جامعه دانشگاهی قدرشناس و آگاه برای شرکت در مراسم بدرقه پیکر مطهر ایشان دعوت می کنیم.

کلید واژه ها: دانشگاه بین المللی امام خمینی