بازدید عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی از مرکز رشد واحدهای فناور گرمسار پارک علم و فناوری استان سمنان

۱۱ دی ۱۳۹۵ | ۱۱:۴۱ کد : ۲۶۲۴۱ دستاوردهای دانشگاه ها
تعداد بازدید:۶۳۶
دکترغلامرضا کاتب نماینده مردم گرمسار و عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی و هیئت همراه از مرکز رشد واحدهای فناور گرمسار پارک علم و فناوری استان سمنان بازدید کردند.
بازدید عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی از مرکز رشد واحدهای فناور گرمسار پارک علم و فناوری استان سمنان

به گزارش روابط عمومی وزارت علوم، دراین بازدید که جمعی از مدیران شرکت‌ها و واحدهای فناور مستقر در مرکز رشد گرمسار پارک علم و فناوری استان سمنان حضورداشتند، مهندس محمد شارق سرپرست مرکز رشد واحدهای فناور گرمسار ضمن خوش آمدگویی به مهمانان، به ارائه گزارشی از روند فعالیت‌های مرکز پرداخت و با اشاره به دستاوردهای شرکت‌های مستقر دراین مرکز، مهمانان را در جریان شرایط کنونی، ظرفیت‌ها و مشکلات مرکز رشد گرمسار قرار داد.

سپس دکترکاتب با ابراز خرسندی از حضور جوانان و نخبگان گرمساری در مرکز رشد بر ضرورت تقویت این ارتباط و بهره‌مندی از ظرفیت‌های این مجموعه برای رشد و توسعه کسب و کارهای دانش‌بنیان تاکید کرد.

وی همچنین در گفتگو با مدیران شرکت‌ها و واحدهای فناور مرکز رشد گرمسار که دراین جلسه حضور داشتند، تلاش، پشتکار و پیگیری را لازمه موفقیت در زمینه‌ ایجاد کسب و کارهای دانش‌بنیان با رویکرد توسعه و اعتلای بیش از پیش گرمسار به دست این جوانان نخبه و فناور دانسته و درهمین راستا با ارایه راهکارها و پیشنهاداتی، خاطرنشان کرد: دراین زمینه مساعدت‌های لازم را برای اجرایی کردن این ایده‌ها به کار خواهند بست.

دکترکاتب گفت: با توجه به تعدد شهرک‌های صنعتی گرمسار، ایجاد منطقه ویژه اقتصادی و افتتاح متروی گرمسار-تهران در آینده نزدیک، شرایط فعالیت در شهرستان گرمسار بسیار مساعد خواهد شد و حضور دانشجویان در مرکز رشد و تشکیل شرکت‌های دانش‌بنیان از اولویت‌های برنامه‌های شهر است.

درپایان بازدید، شرکت‌ها و واحدهای فناور مرکز رشد گرمسار در حوزه ITC , IT طرح‌های قابل اجرا دراین حوزه‌ها در سطح شهر را عنوان کردند که مورد استقبال دکترکاتب و همراهان وی قرارگرفت و برای اجرای بخشی از این ایده‌ها با حمایت‌های شهرداری گرمسار تصمیم‌گیری شد.

کلید واژه ها: پارک علم و فناوری استان سمنان