نشست دبیر منطقه ۸ ورزش دانشگاه های کشور با مدیر امور دانشجویی و اداره تربیت بدنی دانشگاه صنعتی کرمانشاه

۱۱ دی ۱۳۹۵ | ۱۱:۲۷ کد : ۲۶۲۴۰ دستاوردهای دانشگاه ها
تعداد بازدید:۸۲۷
دکتر همایون عباسی دبیر منطقه ۸ ورزش دانشگاه های کشور به همراه دکتر صالحی پور مدیر تربیت بدنی دانشگاه ایلام به منظور آشنایی با فعالیت های تربیت بدنی دانشگاه صنعتی کرمانشاه و همچنین انطباق فعالیت های ورزشی با سیاست های ابلاغی وزارت علوم ، تحقیقات و فناوری با مدیر امور دانشجویی و اداره تربیت بدنی دانشگاه صنعتی کرمانشاه دیدار و گفتگو کردند.
نشست دبیر منطقه ۸ ورزش دانشگاه های کشور با مدیر امور دانشجویی و اداره تربیت بدنی دانشگاه صنعتی کرمانشاه

به گزارش روابط عمومی وزارت علوم، در ابتدای این نشست الوندمنش مدیر امور دانشجویی دانشگاه صنعتی کرمانشاه ضمن خوشامدگویی اظهارکرد؛ در چند سال گذشته علی رغم مشکلات سخت افزاری و نداشتن سالن ورزشی مناسب، تلاش بسزایی جهت افزایش مشارکت در ورزش همگانی و فراهم ساختن رفاه دانشجویان در همه بخش های معاونت دانشجویی انجام شده است.

در ادامه این نشست، دکتر عباسی دبیر منطقه ۸ ورزش دانشگاه های کشور، فعالیت های تربیت بدنی دانشگاه صنعتی را مثبت ارزیابی کرد و تصریح کرد؛ هدف از این نشست، انعکاس فعالیت ها و مشکلات مربوط به امور تربیت بدنی دانشگاه های منطقه ۸ به وزارت علوم، تحقیقات و فناوری می باشد.

وی افزود؛ با وجود اینکه دانشگاه صنعتی کرمانشاه فاقد فضای ورزشی تملکی است، اما ما شاهد روند رو به رشد این دانشگاه در زمینه ورزش همگانی هستیم و امیدواریم مسئولان تصمیمات لازم را برای جبران کاستی ها به ویژه اماکن ورزشی مطلوب در دستور کار خود قرار دهند.

در این نشست حسین پار مدیر اداره تربیت بدنی دانشگاه با اشاره به مخاطبان تربیت بدنی که عمدتاً از استادان و دانشجویان نخبه و فهیم دانشگاه هستند، بیان کرد: با استفاده از سیاست های توسعه ورزش همگانی، رشد شاخص های سلامت و توجه به ورزش قهرمانی می توان مشارکت دانشجویان را در این راستا افزایش داد.