یک میلیارد تومان اعتبار در سفر استانی معاون اداری، مالی و عمرانی دانشگاه پیام نور کشور به پیام نور هرمزگان اختصاص یافت

۱۱ دی ۱۳۹۵ | ۱۱:۲۰ کد : ۲۶۲۳۷ دستاوردهای دانشگاه ها
تعداد بازدید:۹۶۹
در نخستین سفر دکتر فیصل حسنی معاون اداری، مالی و عمرانی دانشگاه پیام نور کشور به هرمزگان ،یک میلیارد تومان اعتبار به پروژه های نیمه تمام دانشگاه پیام نور استان هرمزگان اختصاص یافت.
یک میلیارد تومان اعتبار در سفر استانی معاون اداری، مالی و عمرانی دانشگاه پیام نور کشور به پیام نور هرمزگان اختصاص یافت

به گزارش روابط عمومی وزارت علوم، دکتر فیصل حسنی، معاون اداری، مالی و عمرانی دانشگاه پیام نور کشور در جمع روسا و مدیران ستادی کارکنان دانشگاه پیام نور استان هرمزگان با بیان اینکه دانشگاه پیام نور امسال برای اولین بار وارد بحث تلویزیون تعاملی شده است، گفت: سیستم تلویزیون تعاملی (IPTV) سیستم جدیدی است که به دانشگاه پیام نور اضافه شده و این امکان را برای دانشجویان، خانم های خانه دار و بویژه معلولان فراهم می کند تا در خانه و توسط موبایل و تلویزیون با کمترین هزینه تحصیلات خود را ادامه دهند.

وی با اشاره به اینکه تمامی دروس توسط استادان مجرب ضبط شده است و از ترم آینده پخش می شود، افزود: دانشجویان می توانند به عنوان یک رشته انتخاب کنند و توسط رسانه تعاملی با در اختیار گذاشتن setup boX ازکلاس ها استفاده کنند و تاکنون ۷۰ درس در قالب ۴۰۰ جلسه ضبط شده است.

معاون اداری، مالی و عمرانی دانشگاه پیام نور کشور اظهار کرد: دانشگاه پیام نور در حال پذیرش در بخش حضوری، الکترونیکی و غیرحضوری است و شیوه پذیرش تعاملی به نوع شیوه آموزشی نیز اضافه می شود.

دکترحسنی با اشاره به اینکه وجود ۲۱۰ پروژه عمرانی قابل افتتاح در دانشگاه های پیام نور تصریح کرد: ۲۸۰ میلیارد تومان برای انجام پروژه های نیمه تمام نیاز بود که تاکنون ۱۰۰ میلیارد تومان هزینه شده است که ۱۰۰ پروژه عمرانی در دهه فجر افتتاح می شود و ۳ پروژه استان هرمزگان نیز انجام می شود.

وی با بیان اینکه ۳پ روژه عمرانی در دهه فجر در استان هرمزگان افتتاح می شود، افزود: ۳میلیارد و ۶۰۰ میلیون تومان اعتبار پروژه های عمرانی بوده است و دراین بازدید ۱میلیارد تومان به این استان در راستای تکمیل پروژه های نیمه تمام اهدا می شود.

معاون اداری، مالی و عمرانی دانشگاه پیام نور کشور با تاکید بر اینکه سیاست دانشگاه پیام نور در کشور تقویت کیفیت است، اظهار کرد: توسعه مباحث کیفی از اولویت های کاری است و قطعاً در این زمینه سرمایه گذاری می کنیم و برای افزایش سطح تخصص دانشجو و اعضای هیئت علمی در دانشگاه، آزمایشگاه ها را توسط دستگاه های آزمایشگاه مجهز می کنیم.

حسنی ادامه داد: با تجهیز آزمایشگاه ها زمینه برای انجام تحقیقات و پژوهش های بیشتر در دانشگاه ها فراهم می شود و نیز سایر دستگاه ها می توانند از بستر آزمایشگاه های ما استفاده کنند و در حال حاضر بهترین آزمایشگاهی کشور را داریم