آغاز ثبت نام دانشجویان پذیرفته شده دوره های دکترا و کارشناسی ارشد دانشگاه کاشان

۰۴ شهریور ۱۳۹۳ | ۱۴:۱۳ کد : ۲۵۹۹ دستاوردهای دانشگاه ها
تعداد بازدید:۷۲۵
دکتر علی نجفی ایوکی مدیرامور آموزشی دانشگاه کاشان ازشروع ثبت نام دانشجویان پذیرفته شده دوره های دکترا و کارشناسی ارشد این دانشگاه خبر داد. به گزارش روابط عمومی وزارت علوم، دکتر نجفی ایوکی گفت: در...
دکتر علی نجفی ایوکی مدیرامور آموزشی دانشگاه کاشان ازشروع ثبت نام دانشجویان پذیرفته شده دوره های دکترا و کارشناسی ارشد این دانشگاه خبر داد.
 به گزارش روابط عمومی وزارت علوم، دکتر نجفی ایوکی گفت: در دوره دکترای سال تحصیلی 94-93 این دانشگاه 197 نفر به جز دانشجویان استعدادهای درخشان پذیرفته شده اند.
وی مجموع دانشجویان دکترای مشغول به تحصیل این دانشگاه را 406 نفر برشمرد و افزود: با پذیرش دانشجویان جدید، تعداد دانشجویان دکترای این دانشگاه به 603 نفر افزایش می یابد.
دکتر نجفی درادامه گفت: با ثبت نام پذیرفته شدگان جدید، تعداد دانشجویان دوره کارشناسی ارشد این دانشگاه نیز به 2567 نفر دانشجو می رسد.
مدیر امور آموزشی دانشگاه کاشان تعداد دانشجویان شاغل به تحصیل مقطع کارشناسی این دانشگاه را چهار هزار و 370 نفر ذکر کرد و افزود: با ثبت نام کل پذیرفته شدگان تعداد دانشجویان کارشناسی این دانشگاه به پنج هزار و 735 نفر افزایش می یابد.
گفتنی است در حال حاضر نزدیک به هفت هزار دانشجو در سه مقطع کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکترا در دانشگاه کاشان مشغول به تحصیل هستند.