آغاز ثبت نام از دانشجویان جدید الورود دانشگاه دریانوردی وعلوم دریایی چابهار

۳۱ شهریور ۱۳۹۳ | ۱۳:۲۲ کد : ۲۵۹۴ دستاوردهای دانشگاه ها
تعداد بازدید:۸۴۱
ثبت نام از دانشجویان جدید الورود دانشگاه دریانوردی و علوم دریایی چابهار در سال تحصیلی 94-93 آغاز شد. به گزارش روابط عمومی وزارت علوم، دکترعباس توان رئیس ستاد استقبال از دانشجویان جدید الورود دانشگ...
ثبت نام از دانشجویان جدید الورود دانشگاه دریانوردی و علوم دریایی
چابهار  در سال تحصیلی 94-93 آغاز شد.
به گزارش روابط عمومی وزارت علوم، دکترعباس توان رئیس ستاد استقبال از دانشجویان جدید الورود دانشگاه دریانوردی و علوم دریایی چابهار در این خصوص گفت: ستاد استقبال از دانشجویان جدید الورود یک روز قبل از آغاز رسمی ثبت نام نیزاز دانشجویانی که زودتر آمده بودند نیز ثبت نام و آنان را ساماندهی کرده بود.
وی افزود: این ستاد با 8 کمیته تخصصی تشکیل و طی جلسات متعدد تمامی موارد مورد نیاز دانشجویان رصد و اقدامات لازم برای آماده سازی این موارد صورت گرفت که ازاین جمله می توان به حضور نماینده بانک ، اداره پست و فوریت های پزشکی از دانشجویان جدیدالورود اشاره کرد که این مهم پس از بررسی و نظر سنجی های صورت گرفته ازدانشجویان و خانواده های آنان با رضایت بسیار بالایی همراه بوده است.
دکترتوان درادامه گفت: در دانشگاه دریانوردی و علوم دریایی چابهار 600 دانشجو درمقاطع کارشناسی ، ارشد و دکتری در سال تحصیلی جدید پذیرش شدند.
رئیس ستاد استقبال از دانشجویان جدید الورود دانشگاه دریانوردی و علوم دریایی چابهار گفت: با منسجم سازی تمامی مراحل ثبت نام در یک مکان، توانستیم از سردرگمی و هدررفت وقت دانشجویان و بالطبع خانواده های آنان نیز جلوگیری کنیم که این اقدام موجب شده بود تا فرآیند ثبت نام در کمترین زمان ممکن با آسودگی خیال دانشجویان صورت گیرد.
دکترتوان ایجاد تسهیلاتی همانند فعال سازی سرویس های حمل و نقل رایگان ،آماده سازی مکانی مناسب برای اسکان خانواده دانشجویان در همان محل ثبت نام ، بازدید از موزه مردم شناسی شهرستان چابهار، بازدید از منطقه آزاد تجاری و صنعتی چابهار و نمایش فیلم را از دیگر اقدامات قابل توجه ستاد عنوان کرد که تمامی این اقدامات در راستای تسهیل پروسه ثبت نام با کمترین دغدغه فکری بوده است که رضایت مندی درصد بالایی از مراجعه کنندگان گواه این موفقیت می باشد.
وی برنامه ریزی هدفمند و مشارکت دلسوزانه اعضای ستاد را مهمترین عامل موفقیت این دانشگاه در کسب رضایت مندی درصد بالایی از دانشجویان وخانواده های آنان عنوان کرد و افزود: بطور حتم همیاری و هدایت دانشجودراولین مراحل ورود و ثبت نام می تواند دیدی باز و مثبت از مجموعه دانشگاه دریانوردی و علوم دریایی در خاطر آنها و خانوادهایشان به یادگاربگذارد.