آغاز به کا ر ضیافت اندیشه استادان دانشگاه کاشان

۱۴ شهریور ۱۳۹۵ | ۱۴:۲۸ کد : ۲۵۷۰ دستاوردهای دانشگاه ها
تعداد بازدید:۵۸۷
هفتمین دوره ضیافت اندیشه استادان دانشگاه کاشان طی مراسمی دراین دانشگاه آغاز به کار کرد. به گزارش روابط عمومی وزارت علوم، حجت الاسلام علی روحانی مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری دردانشگاه کاشان...
هفتمین دوره ضیافت اندیشه استادان دانشگاه کاشان طی مراسمی دراین دانشگاه آغاز به کار کرد.
 به گزارش روابط عمومی وزارت علوم، حجت الاسلام علی روحانی مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری دردانشگاه کاشان هدف از اجرای این طرح را، ارتقای سطح علمی و جایگاه استادان، دانش‌افزایی و بصیرت‌افزایی در استادان ذکر کرد و گفت: دراین طرح 150 نفر از استادان این دانشگاه شرکت دارند.
 وی افزود: در راستای منویات مقام معظم رهبری مبنی بر معرفت افزایی و ارتقای بصیرت دینی و سیاسی استادان دانشگاه ها با دو موضوع اقتصاد مقاومتی و تعلیم و تربیت این طرح برگزار می شود.
 حجت الاسلام روحانی با اشاره به جایگاه رفیع و نقش محوری استادان در توسعه جایگاه علمی کشور و تحقق دانشگاه های تمدن‌ساز اسلامی، تقویت و رشد زمینه ها و ظرفیت‌های علمی و تربیتی استادان، گفت: با توکل بخدا و سعی و تلاش مجدانه استادان بی شک برگزاری این گونه دوره ها ثمرات خوبی را برای دانشگاه دربرخواهد داشت.
 مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری دردانشگاه کاشان نقش مربی گری استادان دردانشگاه، محفل قرآنی، تیپ شناسی خانواده، نقش رهبری درمدیریت بحران ها و هم اندیشی استادان با موضوع راهکارهای تحقق اقتصاد مقاومتی دردانشگاه را از موضوعات کلاس ها بیان کرد: در کنار این کلاس ها، فوق برنامه های  فرهنگی و ورزشی نیز برای استادان در نظر گرفته شده است.
 گفتنی است طرح ضیافت اندیشه استادان دانشگاه کاشان تا هیجدهم ماه جاری دراین دانشگاه ادامه دارد.